WRC: S. Loebo persvara ištirpo iki 3 taškų

logo 2011 Spalio 02 d. 18:26, Citroen
Prancūzijos ralį laimėjo „Citroen“ lenktynininkas Sebastienas Ogier. Jo komandos draugui Sebastienui Loebui nepasiekus finišo, tris čempionato lyderius dabar skiria vos trys taškai.
Nuotraukų galerija: Prancūzijos ralis
Sekmadienį S. Ogier dar bandė vytis „Mini“ vairavęs Dani Sordo, tačiau, ispanui atsilikimą pavykus sumažinti iki mažiau nei penkių sekundžių, prancūzas paskutiniuosiuose ruožuose kontratakavo ir laimėjo ralį.
Vienišas trečioje vietoje finišą pasiekė privatų „Citroen“ vairavęs Petteris Solbergas. Norvegą šiandien iš ryto jau buvo pavijęs „Ford“ lenktynininkas Jari-Matti Latvala, tačiau paskutiniame greičio ruože suomis specialiai užsidirbo dviejų minučių baudą ir praleido į priekį dėl titulo kovojantį komandos draugą Mikko Hirvoneną.
Likus dviems etapams iki Pasaulio ralio čempionato pabaigos, iš Prancūzijos ralio pačioje pradžioje dėl variklio gedimo pasitraukęs S. Loebas turi vos 3 taškų persvarą prieš lygiai žengiančius S. Ogier ir M. Hirvoneną.
Ironiška, jei ne „Citroen“ komandiniai nurodymai praėjusiame ralyje Australijoje, šios ekipos lenktynininkus dabar skirtų vos vienas taškas.
Čempionate liko du etapai: spalio 20-23 d. Ispanijoje ir lapkričio 10-13 d. Didžiojoje Britanijoje.