WRC. S. Loebo triumfas Bulgarijoje

logo 2010 Liepos 11 d. 14:33, Citroen / McKlein
Bulgarijos ralis, tapęs tikru „Citroen“ technikos spektakliu, baigėsi. Pirmosiose šių metų varžybose asfalto danga dar vieną pergalę iškovojo Pasaulio ralio čempionato (WRC) lyderis Sebastienas Loebas.
„Citroen“ automobiliais ginkluoti sportininkai varžybose užėmė pirmąsias keturias pozicijas. Antrąją vietą, atlaikęs Petterio Solbergo spaudimą, pelnė Dani Sordo, sekmadienį laimėjęs ne vieną greičio ruožą. Ketvirtoje liko penktadienį grubiai suklydęs Sebastienas Ogier.
Gamyklinės „Ford“ komandos atstovai šį kartą atrodė beviltiškai ir visiškai neprilygo savo nuolatiniams varžovams. Mikko Hirvonenas S. Loebui nusileido daugiau nei trimis minutėmis ir liko penktas, o Jari-Matti Latvala – tik šeštas.
„Ford“ veikiausiai net nebūtų patekę į pirmąjį penketuką, tačiau jiems čia padėjo buvęs „Formulės-1“ čempionas Kimi Raikkonenas. Penktadienį net ketvirtoje vietoje žengęs suomis tuomet nulėkė nuo kelio ir apsivertė. Sekmadienį jis vėl apsilankė už kelio ribų ir galutinėje įskaitoje liko vienuoliktas.
Laimėjęs 4 iš 7 šių metų čempionato etapų S. Loebas tvirtai pirmauja pirmenybėse – prancūzas turi 51 taško persvarą prieš 100 taškų surinkusį tautietį S. Ogier. Trečiąją vietą užimantis M. Hivonenas atsilieka dar 14 taškų.
Kitas WRC etapas – liepos 29-31 d. vyksiantis Suomijos ralis.