„Wrooom“ renginį vainikavo lenktynės ant ledo

logo 2012 Sausio 13 d. 23:48, Ferrari
Tradicinį „Ferrari“ „Formulės-1“ ir „Ducati“ „MotoGP“ komandų renginį „Wrooom“ Madonna di Campiglio kurorte Italijoje vainikavo sportininkų lenktynės ant ledo.
[gallery id=901]
Lenktynininkai iš pradžių varžėsi kartais, o po to – „Fiat 500“ mažyliais. Specialų varžybas vedantį „Ferrari FF“ automobilį vairavo Piero Ferrari.
Kartingo lenktynes laimėjo... motociklininkas Valentino Rossi, už savęs palikęs pagrindinius „Ferrari“ pilotus Felipe Massą ir Fernando Alonso. Už jų finišą kirto Giancarlo Fisichella ir Marcas Gene bei traumą besigydantį Nicky Haydeną pakeitęs Alessio Salucci.
Kovojant „Fiat 500“ automobiliais F. Massa pademonstravo ryžtingą nusiteikimą prieš artėjantį sezoną ir iškovojo puikią pergalę, likus keliems ratams iki finišo aplenkęs V. Rossį. F. Alonso vėl liko trečias, o M. Gene ir G. Fisichella šį kartą susikeitė pozicijomis.
„Wrooom“ renginio metu „Ferrari“ ir „Ducati“ komandų vadovai ir sportininkai bendravo su žiniasklaida bei pramogavo ant Dolomitų kalnų šlaitų sniego.