100 GP spaudos konferencija

2010 Sausio 18 d. 11:56

Sveiki,


pradedama jubiliejinio - 100-jo GO-1 GP spaudos konferencija.
Klausimus dalyviams paskelbs komanda '(uz)voztuvas'.

I SK kvieciami:
Yes ("Mediafon YEAR racing") - 1 vieta
HaMLeT ("TD racing") - 2 vieta
Gvidas_F1 ("Team Woking Keep Walking") - 3 vieta

kitus SK dalyvius ivardins komanda - SK seimyninke.

Taip pat galimi klausimai ir is salies.

2010 Sausio 19 d. 20:44

Sveiki sveiki! Didžiojo Lietuvos veikėjo Simono Daukanto GP proga su malonumu pateikiame klausimus:

AF1> jubiliejinis GP tikrai pasižymėjo prabanga - arbata, šeimyninio dydžio picos, fejerverkai, piniginis prizas nugalėtojui, papildomos taurės - visi likome sužavėti. Kaip spaudos atstovai negalime nutolti nuo nūdienos aktualijų ir nepaklausti eiliniu tapusio žurnalistų klausimo: ar ne perdidelis išlaidavimas sunkmečio laikotarpiu, kai visi veržiasi diržus, o čia tokia pajuokianti sumažintas pensijas ir eilinių valstybės tarnautojų atlyginimus - prabanga, ką?

Yes> panašu, kad išpeštos vietos treniruotėms labai teigiamai atsiliepė varžybų rezultatams, tiesa? Pasamprotaukite prašau apie ypatingai kovingai šį sezoną nusiteikusį HaMLeT, kaip jums patiko jo baksnojimai galą artėjant lenktynių finišui? Ir ar pavyks visiškai atgauti čempionišką formą prieš nutolstant lyderiams? Kaip ir kokiu būdu džiaugėtės neieliniais prizais? O ypač žurnalistams rūpi piniginių prizų keliai.

HaMLeT> Ar norėtumėt, kad lenktynės būtų ilgesnės bent 1 ratu? Kaip manote, kuo pasibaigtų dar vienas lenkimo bandymas? Ar suklysime pasamprotavę, kad tektų kartingą traukti iš pusnies?

Gvidas_F1> pirmas GO1 podiumas (t.y. kasdieniame GO1 žargone - bačka), vos nenutiko taip, kad praleistumėte apdodovanojimų ceremoniją, už kurios ignoravimą ne vienas kolega jau reikalvo skirti baudą :) ar kitą sykį būsite atidesnis apdovanojimų cermonijoms? Na ir dar kokį sakinį pridurkite iš savo kovų trasoje.

Arka> paaiškinkite savo komandos fenomeną, kodėl taip įžūliai ir nuolat nusižengiate taisyklėms ir važiuojate neužsegtais šalmais? Ir prašau akcentuoti, kodėl ta problema tik jūsų komandoje? (tikiuosi, kad šį kartą apsieisite be įžūlaus melo ;) )

Expertas> žiūrovai žinoma dėkingi, bet smalsu, kas paskatino įspūdingą važiavimą ir nepaprastą entuziazmą atlikti šio neeilinio renginio šou elementus? Ar nesuklysime pasamprotavę, kad kalti grybai nuo "nemokamos" picos?

Tiny-Dime, Fixamer> įvertinkite 10 balų skalėje kiek jus nustebino netradiciniai apdovanojimai už greičiausią ratą ir pirmąją startinę poziciją?

Don Romaso> nagi nagi, tai kodėl taip prastai pasirodėt ir dar tuom nepatenkintas?

YCKA> Kodėl taip nuvylėte savo gerbėjus, jie juk tiek daug tikėjosi? Tik nereikia vėl viską ant svorio suverst.

jaudrius, SAUPAU> vyrai, kur nuotraukos??? Juk jau turėjot baigt photoshopint!

2010 Sausio 19 d. 20:55

HaMLeT> Ar norėtumėt, kad lenktynės būtų ilgesnės bent 1 ratu? Kaip manote, kuo pasibaigtų dar vienas lenkimo bandymas? Ar suklysime pasamprotavę, kad tektų kartingą traukti iš pusnies?

Dekui uz klausima.
Aisku, kad noreciau;] nors is kitos puses, siose lenktynese buvo net kelios progos aplenkti Yes, taciau jomis nesugebejau pasinaudoti, todel pats kaltas. Yes vaziavo isties gerai ir pelnytai laimejo. Tikiuosi, kad dar bus progu jamti revansa;] Nors danga buvo labai slidi, taciau gana uztikrintai jauciasi tokiomis salygomis, todel apie pusnis nebuvo kada mastyti ;]

2010 Sausio 19 d. 22:25

[b]jaudrius, SAUPAU> vyrai, kur nuotraukos??? Juk jau turėjot baigt photoshopint![/b]

nu, snoopy, grybų poveikis jau turėjo pasibaigti tau :)
nuotraukos buvo dar sekmadienį papostintos į go1 temą, dar kartą kartoju linką:
http://picasaweb.google.com/jaudrius/20100117GO1EtapasNr6GP100#

2010 Sausio 19 d. 23:08

Tiny-Dime, Fixamer> įvertinkite 10 balų skalėje kiek jus nustebino netradiciniai apdovanojimai už greičiausią ratą ir pirmąją startinę poziciją?

10! :) Plius taures tikrai patiko. Geras pasirinkimas ;)

2010 Sausio 20 d. 00:12

Gvidas_F1> pirmas GO1 podiumas (t.y. kasdieniame GO1 žargone - bačka), vos nenutiko taip, kad praleistumėte apdodovanojimų ceremoniją, už kurios ignoravimą ne vienas kolega jau reikalvo skirti baudą ar kitą sykį būsite atidesnis apdovanojimų cermonijoms? Na ir dar kokį sakinį pridurkite iš savo kovų trasoje.

Aciu uz klausima.
Na pirmas kartas, vis visur pirmas - todel yra ypatingas ir nepakartojamas :)
Na finiso tiesiaja kirtus 6-oje pozicijoje, nesitikejau, kad kazkas pasikeis, tai tik deka savo teamate vos nepraleidau TOKIO IVYKIO! Ateityje zinoma busiu gerokai atidesni, tik itariu, kad sekancio karto teks laukti dabar ilgai... :)
Vaziuoti buvo gera, nes #21 kartas buvo didelis ir patogus, todel tokio patogaus karto deka pavyko aplenkti YCKA, o paskui ir palenktyniauti su Expertu.

2010 Sausio 20 d. 00:20

YCKA> totalizatoriuje daug state uz jusu pole - ar tai neslege jusu papildomai?

Tiny-Dime> pirmo vaziavimo pirmame posukyje pasukote karta i pusni ir visus praleides pradejote lenktynes - cia taktika ar strategija?

Andal> kas sutrukde pasirodyti geriau? ar nenorejote spausti komandos draugo?

Arka> ko truko, kad aplenkti Fix'a, buvote salia ir atrode truko tiek nedaug?

AF1, Don Romaso> rezultatai neatspindintys jusu greicio - kas atsitiko?

Baksas> puikus laikas kad atvaziuojate po darbo i Plytine, taciau etape kazko pritruko? Gal daug tikites is galimybes GP7 pravaziuoti po darbo?

jaudrius> kodel jau antra etapa is eiles nesitreniruojate laisvuosiuose vaziavimuose?

elyga> trauma panasu, kad palaidos galimybe kovoti del titulo, kokia strategija planuojate siuo klausimu?

2010 Sausio 20 d. 08:21

[b]AF1> jubiliejinis GP tikrai pasižymėjo prabanga - arbata, šeimyninio dydžio picos, fejerverkai, piniginis prizas nugalėtojui, papildomos taurės - visi likome sužavėti. Kaip spaudos atstovai negalime nutolti nuo nūdienos aktualijų ir nepaklausti eiliniu tapusio žurnalistų klausimo: ar ne perdidelis išlaidavimas sunkmečio laikotarpiu, kai visi veržiasi diržus, o čia tokia pajuokianti sumažintas pensijas ir eilinių valstybės tarnautojų atlyginimus - prabanga, ką?[/b]
Tiesiog norejosi padaryti kazka ypatingo, nes pernelyg daug demesio kreipiam i baudas ir taisykles. Patirtis parode, kad 'duona ir renginiai' pagerina atmosfera :)
Kas liecia sunkmeti - sunkmetis tiems, kas ilga laika (kokius min 5 metus) buvo nesuderines savo galimybiu su savo resursais t.y. labai mego gyventi taip, 'kaip visi' arba 'is ateities lesu'. Realiai, tie, kas tvarkingai elgesi su savo verslu, dabar ir per si laikotarpi nieko 'neoptimizuoja', mat viskas arba beveik viskas visa laika buvo optimizuota... Na, islygu yra, bet nedaug. Anyway, kas liecia GO-1 - simet turime geresnes salygas, nei praeitais metais, todel kartais galime sau leisti ir islaidas. Be to, galiu patikinti, kad sezono apdovanojimai irgi bus neprasti.
Atskira padeka jaudriui uz didziuli 'shampo' buteli laimetojui, o Gvidui - uz fejerverkus !


[b]AF1, Don Romaso> rezultatai neatspindintys jusu greicio - kas atsitiko?[/b]
Kas liecia rezultatus - kazkaip nelabai as visada zybedavau ant ledo, tai gal ir si karta pernelyg spaudziau ten, kur reikejo elgtis svelniau. Bet vien tik del starto buvo verta lenktyniaut. Buvo tirkai smagu :)

2010 Sausio 20 d. 11:25

[b]jaudrius> kodel jau antra etapa is eiles nesitreniruojate laisvuosiuose vaziavimuose?[/b]

Todėl, kad kai bandau pirmą kartą užsiregistruoti į juos, būna per anksti, o kai antrą, sekmadienį anksti ryte - jau per vėlu.

Sudėtinga - matyt yra piliečių, kuriems įsivažiuoti reikia tris-keturis kartus prieš lenktynes pralėkti.

2010 Sausio 20 d. 11:33

Sveiki gyvi, aciu uz puikius prizus, nuostabia GP100 atmosfera ir pica su grybukais, po kuriu atmosfera dar pagerejo :)

Labai smalsus sioje SK zurnalistas pasitaike, tad pereikim prie klausimu:

[i]Yes> panašu, kad išpeštos vietos treniruotėms labai teigiamai atsiliepė varžybų rezultatams, tiesa?[/i]
Tikra tiesa, kad vieta i test vaziavimus teko pleste plesti, nes prisivazineje setadieni dar sumane "uzsikalti" ir visas testu vietas :) Pirmakart siemet teko dziaugsmas vaziuoti zieminemies salygomis, tad po testu susivokiau, kad per juos daugiau smaginausi, nei rimtai ruosiausi kvalifikacijai ir varzyboms. Bet matyt tas smagumas (ir grybukai) tik padejo :)

[i]Pasamprotaukite prašau apie ypatingai kovingai šį sezoną nusiteikusį HaMLeT, kaip jums patiko jo baksnojimai galą artėjant lenktynių finišui?[/i]
HaMLeT'as siemet tikrai labai kovingas, be jokios abejones siemet statyciau uz jo sansus tapti GO-1 cempionu. O baksnojimu labai nemegstu, tikrai prasau kolegu susilaikyti nuo ju, nes labai nesinori pyktis...

[i]Ir ar pavyks visiškai atgauti čempionišką formą prieš nutolstant lyderiams?[/i]
Dar praejusio sezono pabaigoje sakiau, kad siemet nesiruosiu kovoti del cempiono titulo, tad ir dabar nieko papildomo neplanuoju imtis. Zinoma, jei pavyks, nervus pretendentam pakutenti tikrai neatsisakysiu :)

[i]Kaip ir kokiu būdu džiaugėtės neeiliniais prizais? O ypač žurnalistams rūpi piniginių prizų keliai.[/i]
Geras klausimas :) Is eiles: taure dar nenukeliavo i lentyna, o dziugina mane stovedama matomesneje vietoje ant stalo. Kai gausiu didesne - apkeisiu. Diplomas po taure padetas, kad stalas nesibraizytu :) Pienas susigere greitai ir ziauriai skaniai - ta diena net alus nebe toks skanus buvo. Sampanas su derama pagarba perleistas geriausiai fanei. O "daukanta" investuosiu i treniruotes pries GP200 - megstu, kai pinigas piniga nesa.

2010 Sausio 20 d. 11:46

Baksas> puikus laikas kad atvaziuojate po darbo i Plytine, taciau etape kazko pritruko? Gal daug tikites is galimybes GP7 pravaziuoti po darbo?

Matyt ta vakara trasa ir Kartas labai tiko mano vairavimui :)
Etapo metu buvo tokios salygos, kokiom dar nebuvo teke vaziuoti.
Kvalifikacija buvo tragiska, gavau labai labai anksta katinga ir dar teko lenkti varzova trasoje.
Lenktynese pasirinkes dideli ir patogu kartinga sugebejau vaziuoti apie 4sek greiciau nei kvaloj. Taciau patirties ir greicio trukumas neleido pakilti auksciau.
Seip likau labai patenkintas savo pasirodymu, pakilau i aukstesni etapa ir ten uzemiau 3 vieta. Rikiuoteje, auksciau manes buvo tikrai greitesni varzovai.

Butu labai smagu, jeigu sekanciam etape butu sniegas (be ledo) :)

2010 Sausio 20 d. 12:22

Expertas> žiūrovai žinoma dėkingi, bet smalsu, kas paskatino įspūdingą važiavimą ir nepaprastą entuziazmą atlikti šio neeilinio renginio šou elementus? Ar nesuklysime pasamprotavę, kad kalti grybai nuo "nemokamos" picos?
---------------------------------------------------
Sveiki,

tikrai nesuklydote :) - grybai visada buna kalti ! Ar tie grybai buvo ant picu, ar grybai butu ant trasos, ar grybai miske ar valdzioje - visada grybai yra kalti ! :)... hi hi :).
O seip smagus kartingas pakliuvo, kaip neapjodinetas erzilas :).. na tai teko ji apjodineti :)... Labai smagu buvo paciam, o taip pat ir matyti ziurovus patenkintus reginiu :).

Noriu kitam kartui dar daugiau Picu, gali buti si kart su Shpinatais :))), paziuresim kokia itaka bus uzvalgius ju :).

BOW

2010 Sausio 20 d. 14:22

[b]Don Romaso> nagi nagi, tai kodėl taip prastai pasirodėt ir dar tuom nepatenkintas?[/b]

Nes faktai kalba patys uz save:

Treniruociu laikas 16 kartu 1:21
Kvalos laikas 21 kartu 1:25
Geriausias ratas varzybose 23 kartu 1:28

Kai pats nuo saves 7 sek gauni tai supranti kad galima buvo ir geriau.

2010 Sausio 20 d. 14:48

DonRomaso> o ar nemanote, kad sąlygos trasoje gerokai pablogėjo palyginti su treniruotėmis? nes ne vieno paties laikai taip suprastėjo ;-)

2010 Sausio 20 d. 16:03

A va cia idomu, kad mano kaip tik pagerejo pagerejo isedus i patogu kartinga. Nesvarbu kad ir trasa blogejo :)

2010 Sausio 20 d. 17:43

[b]DonRomaso> o ar nemanote, kad sąlygos trasoje gerokai pablogėjo palyginti su treniruotėmis? nes ne vieno paties laikai taip suprastėjo ;-) [/b]

Taip trasa suprastejo, bet kvaloje tikrai per atsargiai vaziavau, o lenktynese nesuvaldziau 23 karto ko nepavyko visiems juo vaziavusiems ir po manes.

2010 Sausio 20 d. 21:24

Arka> paaiškinkite savo komandos fenomeną, kodėl taip įžūliai ir nuolat nusižengiate taisyklėms ir važiuojate neužsegtais šalmais? Ir prašau akcentuoti, kodėl ta problema tik jūsų komandoje? (tikiuosi, kad šį kartą apsieisite be įžūlaus melo ).

Hmm... :)
Tā izskatās daudz seksīgāk! Es ilgi gaidīju, kad "snoopy" pievērsīs man uzmanību!
:)

2010 Sausio 20 d. 21:25

Šiaip tai turnyras iš ties buvo nerealus :)
Galėjau nepaslysti Tope dugno posūkyje, tuomet iš viso būtų puiku viskas.

2010 Sausio 21 d. 08:16

Arka> ...tai dabar, sulaukes uzmanibu, segsies? :)

2010 Sausio 21 d. 16:10

ai, šalta čia Suomijoje, juosta ilgai ryškinasi, popierius sunkiai džiūsta...

2010 Sausio 21 d. 16:20

YCKA> Kodėl taip nuvylėte savo gerbėjus, jie juk tiek daug tikėjosi? Tik nereikia vėl viską ant svorio suverst.
Kvalifikacijos grupe kieta patraukiau... Per testus vaziavau su dviem griuvenom, tai kvalos kartingas net "galva rove" posukiuose ! Nors tik Fixas mane aplenke - vistiek patekau i A - pirmas uz bruksnio. Starto pozicija pasirinkau gera, bet kartinga - prasta. Jei nepabegai su tokiu, tai tiutiu... O padekoti reiketi ir Saupau uz nuostabia ir turininga jo gimtadienio svente, kuri baigesi ta pati ryta, kai prasidejo kvalifikacija :) As seip gerbejus daznai nuviliu, bet paneliu-gerbeju - niekada ! :)


YCKA> totalizatoriuje daug state uz jusu pole - ar tai neslege jusu papildomai?
Seip tai ne. Jei laimiu, tai tik ant ledo. Zinau, kad turiu suvaziuoti i TOP'a - o ten jau netoli iki podiumo. Dar manau, kad nepadejo rezultatui , kad kasdien pradejau vazineti su masina, kuri turi antipraslydimo kontrole - atbukinau instinktus, taip sakant :)

Geras buvo 100-asis GP ! O fejerverkai - unreal :)

2010 Sausio 21 d. 17:51

elyga> trauma panasu, kad palaidos galimybe kovoti del titulo, kokia strategija planuojate siuo klausimu?

Aciu uz klausima :smoke:
Trauma rimtas dalykas sporte, ka padarysi, kai taip atsitinka. Bet pasirodo, vaziuoti kartu ji nelabai trukdo, nes kelio sanarys beveik nedirba, ir raisciai nereikalingi. Todel dabar viskas chirurgo rankose, jis spres, del ko kovosim ar nekovosim siais metais :ninja:
Tiesa, titulo ir neplanavau jokio sau, nebent komandai, bet ir si islaikyti speju bus labai sunku siais metais [phaser]

Linkejimai sveikatos, nesizalokit ir iki kito karto :spank:

2010 Sausio 21 d. 18:46

Tiny-Dime, Fixamer> įvertinkite 10 balų skalėje kiek jus nustebino netradiciniai apdovanojimai už greičiausią ratą ir pirmąją startinę poziciją?

10 balu. Taip patiko taures, kad su Fix'u nusprendeme ju su niekuo nesidalinti. Visos musus... :))

- - - - - - - - - - - - - -

Tiny-Dime> pirmo vaziavimo pirmame posukyje pasukote karta i pusni ir visus praleides pradejote lenktynes - cia taktika ar strategija?

Cia neatsargumas :)) Kadangi visi remesi i pusni pirmame posukyje, tai pusnies forma ir klampumas nuolatos kito, o as to neivertines ilekiau i ja kvalifikacijoje ir ta pati pakartojau pirmame vaziavime :)

2010 Sausio 22 d. 11:27

Yes> Kito etapo pavadinimas is J ar is G raides?

2010 Sausio 22 d. 12:29

Andal> kas sutrukde pasirodyti geriau? ar nenorejote spausti komandos draugo?

Paskutiniame rate sutrukde Fixas, taciau ir kolega svelnus nebuvo.
Arka vaziavo gerai, tad nemanau, kad jis man trukde. Buvau greitas ir galejau pasirodyti geriau nei 8 vietoje.


2010 Sausio 22 d. 15:09

Noreciau dar uzduoti klausima veteranui Aurielkai.
Aurielka - na kaip ?

2010 Sausio 22 d. 16:29

Yes> butu grazu is jusu puses sekanti etapa pavadinti Massos GP nes priestai laimejas Hamletas per 100 gp neteko teises pavadint ir cia siokia tokia neteisybe gavos. Tai jus budmas viezlybas ir teisingas galite ja istaisyti ;)

P.s as nieko pries Villeneuve'us neturiu

TOP naujienos

F-1.lt pulsas