18 pilotų 55 kartus pažeidė instrukciją, įspėjimai skirti „Haas“ (4)

18 pilotų 55 kartus pažeidė instrukciją, įspėjimai skirti „Haas“
logo Gegužės 21 d. 22:33, Haas / LAT

Po kvalifikacijos Ispanijoje etapo teisėjai iškvietė Keviną Magnusseną ir Micką Schumacherį pasiaiškinti, kodėl jie pakankamai lėtai važiavo kvalifikacijos metu, nes tai tiesiogiai prieštaravo naujai lenktynių direkcijos instrukcijai „Nesudaryti eilių ties išvažiavimu iš techninio aptarnavimo zonos“.

18-ka lenktynininkų 55 kartus pažeidė minimalaus laiko limitą tarp pirmos ir antros saugos automobilio linijos. Teisėjai išnagrinėjo visus šiuos pažeidimus ir priėjo išvados, kad lėto važiavimo priežastimi buvo priekyje važiuojanti lėta mašina, prie kurios vairo sportininkas bandė susidaryti intervalą nuo jau nuvažiavusio bolido. Dėl to susidarė automobilių grandinė.

Penkis kartus kvalifikacijos metu tokia grūstis susidarė paskui M. Schumachero ir K.Magnusseno mašinas, kurie išvažiuodavo iš boksų pirmieji arba beveik pirmieji, turėdami galimybę kontroliuoti savo greitį, nesibaimindami priekyje esančių bolidų.

Teisėjai nustatė, kad lenktynininkai, kurie neįvykdė lenktynių direkcijos instrukcijos, dažniausiai važiuodavo paskui „Haas“ bolidus.

Kadangi procedūra yra visai nauja ir turint galvoje faktą, kad kiti pilotai taip pat pažeidė instrukciją, bet ne tokiu masteliu, teisėjai apsiribojo „Haas“ sportininkų įspėjimu, tačiau kartu patikslino, kad ateityje už tokius pažeidimus bus baudžiama kur kas griežčiau.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2022 sezono taškai: 15
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau

Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
tp
IP: 0f03f9b | 05/22 09:24 Atsakyti
Swaggy
05/22 09:12

Kiek skaičiau tai šitos taisyklės tiktais Oconas ir Hamis laikėsi, o visiem kitiem 3 sektoriui pranašumas įdomesnis pasirodė negu kažkokia taisyklė: DD. Bet ne duo dieve, kažkas auskarą ausį turės arba pasakys kažką ne taip..

Na, gavo pranašumą ir nebuvo už tai nubausti. Oconas ir LH liko pralaimėtojai šitoje situacijoje. Tai kodėl gi nepažeidinėti taisyklių?
Swaggy
IP: 4270c78 | 05/22 09:12 Atsakyti
Kiek skaičiau tai šitos taisyklės tiktais Oconas ir Hamis laikėsi, o visiem kitiem 3 sektoriui pranašumas įdomesnis pasirodė negu kažkokia taisyklė: DD. Bet ne duo dieve, kažkas auskarą ausį turės arba pasakys kažką ne taip..
Hat
IP: a1864ae | 05/22 07:32 Atsakyti
As geriau pasizvalgysiu sendaikciu turguje
Eko
IP: 6c05122 | 05/22 06:07 Atsakyti
F1 nesupranta ką daro? Su tokiu šau tuoj tik amerikiečiai ir žiūrės. Prie Bernie geriau buvo. . .
×

TOP naujienos