A. Albonas, C. Leclercas ir C. Sainzas liko nenubausti

A. Albonas, C. Leclercas ir C. Sainzas liko nenubausti
logo 2022 Birželio 19 d. 12:27, Racing Point

Kvalifikacijos Monrealyje metu lenktynių direkcija turėjo pretenzijų trims lenktynininkams – jos nuomone, Alexas Albonas, Charlesas Leclercas ir Carlosas Sainzas judėjo trasa pernelyg lėtai, norėdami sau susidaryti didesnį tarpą greitajam ratui nuvažiuoti, tuo pažeisdami Sportinio reglamento 33.4 punktą.

Išnagrinėję šių incidentų aplinkybes, Kanados GP teisėjai nieko nenubaudė, paskelbdami bendros formuluotės pranešimą šiuo klausimu.

„Kvalifikacijos pradžioje bolidas Nr. 23 sulėtėjo prieš 13 posÅ«kį, kad susikurtų atsargą greitajam ratui pradėti. Lenktynininkas tvirtina, kad jam teko gerokai sumažinti greitį paskui kitas mašinas, kurios elgėsi lygiai taip pat, kurdamos saugų atstumą prieš save dėl labai prasto matomumo, sukelto specifinių oro sąlygų.

Be to, sportininkas tvirtina, kad bÅ«tų labai nesaugu lenkti kitas mašinas priekyje, kadangi jos tikrai nelaukė tokio manevro.

Teisėjai mano, kad situacija iš tiesų buvo potencialiai pavojinga, juolab, kad daugelis pilotų laukė savo eilės bÅ«tent tame trasos ruože. Todėl teisėjai nutarė, kad „šios situacijos iškilimo priežastimi buvo iš karto kelių lenktynininkų veiksmai ir nė vieno konkretaus dalyvio apkaltinti negalima“, - rašoma teisėjų pareiškime.

„Circuit Gillles Villeneuve", Monrealis
Trasa: „Circuit Gillles Villeneuve", Monrealis (Kanados GP)
Ilgis: 4,361 km Ratų skaičius: 70
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066