A. Albonas: esu patenkintas savo pirmuoju sezonu

A. Albonas: esu patenkintas savo pirmuoju sezonu
logo 2019 Gruodžio 09 d. 18:02, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Formulėje-1“ praėjusį sezoną debiutavęs Alexanderis Albonas asmeninėje įskaitoje aštuntąją vietą ir buvo išrinktas geriausiu metų naujoku.

23-ejų tailandietis sezoną pradėjo „Toro Rosso“ komandoje, tačiau po vasaros pertraukos gavo galimybę persėsti į „Red Bull“ bolidą, kur užėmė Pierre'o Gasly vietą. A. Albonas antroje sezono pusėje paliko įspÅ«dį tiek komandos vadovams, tiek komandos draugui Maxui Verstappenui ir išsaugojo savo vietą „Red Bull“ gretose kitam sezonui.

Pats lenktynininkas pripažino, kad spaudimas „Red Bull“ komandoje yra kur kas didesnis, todėl jam teko pamiršti, jog vis dar yra naujokas „Formulėje-1“.

„Kartais turiu sau priminti, kad vis dar esu naujokas „Formulėje-1“. Perėjus į „Red Bull“ šis jausmas tiesiog išgaravo, kadangi čia keliami aukštesni tikslai bei reikalavimai.

Vis tik esu patenkintas savo pirmuoju sezonu. Buvo tikrai gerų momentų, tačiau aš esu toks žmogus, kuris nuolat save spaudžia ir nori kasdien tobulėti. Nenoriu teisintis tuo, kad esu naujokas. Tiesiog noriu visuomet bÅ«ti greitas.

Suprantu, kad turiu dar daug ko išmokti, tačiau esu patenkintas tuo, kaip susiklostė pirmasis sezonas“, - bendraudamas su užsienio žiniasklaida kalbėjo A. Albonas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos