A.Davidsonui – didžiausias iššūkis karjeroje

A.Davidsonui – didžiausias iššūkis karjeroje
logo 2005 Kovo 19 d. 11:41, Honda
BAR pilotas-bandytojas Anthony Davidsonas, kuriam netikėtai buvo suteikta proga lenktyniauti šio savaitgalio lenktynėse, teigia, kad tai yra didžiausias iššūkis karjeroje.
Britas komandos buvo pasitelktas į pagalbą po to, kai iškovos iškrito virusinės infekcijos sukelto karščiavimo kamuotas pagrindinės sudėties pilotas Takuma Sato.
„Tai buvo sunki, tačiau kupina įspūdžių diena. Kai gavau galutinį patvirtinimą, kad šiandien vairuosiu, jau buvau susipakavęs daiktus vykti namo“, – apie pasiūlymo netikėtumą papasakojo A.Davidsonas.
„Tai tikriausiai didžiausias iššūkis lenktynėse, su kuriuo esu susidūręs savo karjeroje. Nors gerai žinau bolidą, vis dar mokausi važiuoti šia trasa, nes praėjusiais metais penktadienio treniruotėse čia neturėjau progos už vairo praleisti daug laiko“, – teigė lenktynininkas.
Šiandien vykusioje pirmojoje kvalifikacijos dalyje A.Davidsonas užėmė 15-ąją vietą, ir nuo komandos draugo Jensono Buttono, užėmusio 9-ąją vietą, kiek daugiau nei 1 sekunde.
„Visada sunku pirmam išvažiuoti į trasą, todėl nerizikavau ir stengiausi išlaikyti bolidą trasoje. Atsižvelgdamas į aplinkybes, esu patenkintas savo pasirodymu ir esu tikras, kad rytojaus kvalifikacijoje parodysiu daugiau“, – savo pasirodymą kvalifikacijoje komentavo pilotas.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0