A. Giovinazzi atsisakė vykdyti komandos įsakymą

A. Giovinazzi atsisakė vykdyti komandos įsakymą
logo 2021 Spalio 13 d. 12:20, Sauber

Pagal gandus, Antonio Giovinazzi tikrai turės išeiti iš „Alfa Romeo“ komandos šio sezono pabaigoje. Apie tai oficialiai dar nepranešta, bet šalutiniai veiksniai byloja, kad italas neteks vietos – tai parodė ir jo elgesys per Turkijos GP etapą.

Antonio Giovinazzi, kuris Stambule finišavo 11-tas ir nuo taškų zonos atsiliko tik viena sekunde, atsisakė įvykdyti komandos įsakymą į priekį praleisti savo partnerį Kimį Raikkoneną. „Alfa Romeo“ manė, kad skirtingai nei Giovinazzi, Kimis tikrai sugebės aplenkti Estebaną Oconą ir uždirbs ekipai bent vieną tašką.

„Mes paprašėme jų pasikeisti vietomis, bet tuo metu Antonio sakė galintis pagreitėti ir pats nutarė, kad jis turi išlikti priekyje, - komentavo „Alfa Romeo“ strategijos specialistai. - Komandai toks sprendimas nebuvo optimalus.

Nesuprantame, kodėl jie negalėjo pasikeisti vietomis, juk lenktynių pabaigoje, priklausomai nuo situacijos, mes galėjome viską sugrąžinti atgal. Mums būtina rinkti taškus, o Raikkonenas tuo momentu buvo tikrai greitesnis“.

"Istanbul Park", Stambulas
Trasa: "Istanbul Park", Stambulas (Turkijos GP)
Ilgis: 5,338 km Ratų skaičius: 58
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218