A. Giovinazzi Azerbaidžane bus skirta 10 starto pozicijų bauda (1)

A. Giovinazzi Azerbaidžane bus skirta 10 starto pozicijų bauda
logo Balandžio 25 d. 23:18, Alfa Romeo

„Alfa Romeo“ pilotui Antonio Giovinazzi šį savaitgalį Azerbaidžane, kur vyks F-1 lenktynės, bus skirta mažiausiai 10 starto pozicijų bauda.

Minėtoji ekipa pakeitė kontrolinį elektronikos paketą tiek A. Giovinazzi, tiek Kimi Raikkoneno boliduose.

Priešingai nei „Ferrari“ ar „Haas“, „Alfa Romeo“ Kinijoje savo boliduose nebuvo sumontavusi naujos specifikacijos kontrolinio elektronikos paketo. Lyg tyčia, A. Giovinazzi susidūrė su jėgainės gedimu kvalifikacinių važiavimų metu. Po jų ekipa italo bolide sumontavo senos modifikacijos elektronikos paketą.

Prieš lenktynes Azerbaidžane italo bolide buvo sumontuotas naujos specifikacijos kontrolinis elektronikos paketas. Tačiau, komanda jau atliko trečią keitimą, o pagal taisykles, per sezoną galima keisti tik du kartus. Kadangi buvo nusižengta taisyklėms, A. Giovinazzi šį savaitgalį bus skirta 10 starto pozicijų bauda.

Panašu, kad A. Giovinazzi tai bus dar vienas sunkus lenktynių savaitgalis. Dėl įvairiausių problemų italas per pirmas tris sezono varžybas nepelnė nė vieno taško.

Komentarai (1)


ddt
| Balandžio 26 d. 16:09
Aš greičiausiai stereotipiškas, bet bent jau žiūrint per teliką, susidaro įspūdis, kad Giovinazzi daugiau dėmesio skiria savo išvaizdos puoselėjimui, nei darbui trasoje ir už vairo.
×

F-1.lt pulsas