A. Giovinazzi: darbas su Kimiu labai man padėjo

A. Giovinazzi: darbas su Kimiu labai man padėjo
logo Balandžio 11 d. 11:05, Alfa Romeo

Pernai Antonio Giovinazzi praleido savo pirmąjį pilną sezoną „Formulėje-1“. Jo komandos partneriu buvo patyręs Kimis Raikkonenas ir jaunasis italas pripažino – rungtyniauti su suomiu buvo gana sunku, tačiau jis daug ko iš jo išmoko...

Antonio Giovinazzi: „Tai buvo tikrai sudėtinga. Debiutantui teko varžytis su pačiais geriausiais pasaulio lenktynininkais ir tuo pačiu – adaptuotis.

Ypač sunku buvo sezono pradžioje, kai kildavo nemenkų problemų. Kartu aš lenktyniavau su Kimiu, kuris bÅ«davo labai greitas kiekvienose varžybose. Rezultatų prasme man su juo buvo itin sudėtinga.

Aš stengiausi galvoti kitaip ir mokytis iš Kimio, nes maniau, kad tai yra geriausia, ką galiu padaryti. Sezono pradžioje turėjau problemų su lenktynių tempu, su F-1 varžybų supratimu – aš stengiausi pasitempti visose srityse. Manau, kad žengiau neblogą žingsnį į priekį antroje sezono dalyje – ir tai atsitiko bÅ«tent Raikkoneno dėka, kai aš daug ko iš jo išmokau.

Džiaugiuosi, kad galėsiu ir toliau pasirodyti kartu su juo. MÅ«sų santykiai yra geri mes gerbiame vienas kitą. Komandai yra geriausia, kai partneriai sutaria ir duoda ekipai vienodą atgalinį ryšÄ¯ mašinos tobulinimui.

Suprantama, kad bÅ«na labai šaunu, kai man pavyksta aplenkti Kimį. Nes jis – pasaulio čempionas. Bet kuris lenktynininkas nori aplenkti savo komandos draugą, bet dar yra svarbiau – kartu efektyviai dirbti komandos labui“.

 


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas