A. Giovinazzi: „Formulėje-1“ trūksta italų dėl finansinių priežasčių (2)

A. Giovinazzi: „Formulėje-1“ trūksta italų dėl finansinių priežasčių
logo Kovo 27 d. 15:09, Alfa Romeo

„Alfa Romeo“ pilotas Antonio Giovinazzi mano, kad „Formulėje-1“ trūksta lenktynininkų iš Italijos dėl vienos priežasties - pinigų.

„Formulėje-1“ ir „Formulėje-2“ dalyvauja po dvi komandas iš Italijos. Kalbant apie lenktynininkus, minėtuose čempionatuose varžosi po vieną sportininką. Tik F-3 jų yra 3.

F-1 istorijoje viso varžėsi 98 italai, iš kurių 15 bent kartą nugalėjo lenktynėse.

Anot A. Giovinazzi, „Formulėje-1“ galėtų būti daugiau pilotų iš Italijos, jei ne viena problema - pinigai.

„Pagrindai automobilių sporte yra labai svarbūs. Ir tie pagrindai prasideda nuo pinigų. Turi turėti labai daug pinigų jei nori lenktyniauti. Pavyzdžiui aš turėjau ne vieną kartą surinkti didelę sumą pinigų tam, kad prasibraučiau iki F-1“, - pasakojo A. Giovinazzi.

„Deja, bet ne kiekvienas gali surinkti didelę sumą pinigų. Nepamirškime, kad vaikui, norinčiam pradėti lenktyniauti, taip pat reikia nemažai pinigų.“

Visiškai kitokia situacija yra „MotoGP“ čempionate, kuriame varžosi 6 sportininkai, o vienas iš jų - daugkartinis čempionas Valentino Rossi. A. Giovinazzi mano, kad dėl tautiečio pasiektų rezultatų, dauguma Italijos vaikų nori būti ne F-1 pilotais, o motociklininkais.

„Valentino įvaizdis sporte yra visiškai kitoks nei daugumos italų „Formulėje-1“. Bet kokiu atveju tikimės, kad įvairiose pilotų akademijose atsiras vis daugiau italų. Reikia tikėtis, kad jiems pavyks ateityje prasibrauti į F-1. Mums reikia daugiau tokių žmonių kaip Nicolas Todtas, kuris visada nori padėti jauniems talentams.“


Komentarai (2)
Black_Death
| 03/27 15:42 Atsakyti
Straipsniu redaktoriai del ko f1 saite,straipsny apie f1 minite Motogp ir neparasote del ko daugiau italu ten.. Veikia ne Valentino ivaizdis, o jis pats, padeda kitiems lenktyninkams, ikure moto ranca. Kaip pats juokavo:
-atidarydamas negalvojau kad reikes lenktyniauti su savo aukliteniu.
-jei jis tave pastovei Prades aplenkineti?
-per tiek metu as pazistu visus lenktyninkus ir didesne dali mechaniku,o is Jo komandos visus, tai kad neaplenks. 😁
ddt
| 03/27 22:04 Atsakyti
Pala, Giovinazzi, tu formulėje dėl kokių priežasčių? Dėl akinančio talento?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas