A. Giovinazzi „Haas“ bolidą išbandys septyniose treniruotėse (7)

A. Giovinazzi „Haas“ bolidą išbandys septyniose treniruotėse
logo 2017 Birželio 01 d. 00:51, Sauber

Trečiasis „Ferrari“ komandos pilotas Antonio Giovinazzi šiemet septyniose F-1 laisvosiose treniruotėse išbandys „Haas“ ekipos bolidą.

Italas šiemet jau spėjo debiutuoti „Formulės-1“ čempionate. Sportininkas pirmose dvejose sezono varžybose buvo pakeitęs „Sauber“ komandos lenktynininką Pascalį Wehrleiną.

„Haas“ komanda oficialiai paskelbė, kad A. Giovinazzi šiemet septyniose treniruotėse pilotuos ekipos bolidą. Italas pirmą kartą už „Haas“ automobilio vairo sės Didžiosios Britanijos GP metu. Vėliau sportininkas dar kartą dalyvaus treniruotėse Vengrijoje, Italijoje, Malaizijoje, Meksikoje, Brazilijoje ir Abu Dabyje.

Šešiose treniruotėse A. Giovinazzi sės į Kevino Magnusseno bolidą. Tuo tarpu Meksikoje italas pilotuos Romaino Grosjeano automobilį.


Komentarai (7)
Sajan Button
| 06/01 20:02 Atsakyti
Pilna 6 pvz bottas.
red_speed
| 06/01 19:08 Atsakyti
tai kad batonas i pensija jau isejo, kur tu ten sesta rasi?
Sajan Button
| 06/01 17:20 Atsakyti
Jei ferraris neaukotu kimio kad verksnys nugaletu, tai Kimis tada liktu komandoje. Ferraris jei kazka ims vietoj kimio tai pilota 6 kuris bus nr2.
mantazzo
| 06/01 11:57 Atsakyti
Grosjeanui šiemet baigiasi sutartis, tai nemaža tikimybė kad kokie Ferrari jį gali paimti, o po to į HAAS pasodinti Giovinazzi tą patį... Šiaip formula1 reddit'e apie tai skaičiau diskusijas kelias, tas pats Leclercas minimas kaip didelis Ferrari potencialas, kuriam kitą sezoną irgi reiktų vietos F-1...
Aurimas Ziulys
| 06/01 11:41 Atsakyti
O gal tikrai Grosjenas?HAas turetu legvai parduot ji ferrari ekipai jei reiks
giedriusx3
| 06/01 11:17 Atsakyti
Baikit, Ferrari ne tokie durni, kad imtų į komandą pilotą be F1 patirties. Gaus pirma Sauberiuose ar Haas pavažiuot. O Ferrariams reikia Perezo arba Sainzo. Nu blogiausiu atveju Grosjeano.
Aza
| 06/01 10:53 Atsakyti
man rods ka ruosiama Raikio pamaina.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas