A. Giovinazzi: jauniems pilotams yra ko pasimokyti iš Kimio

A. Giovinazzi: jauniems pilotams yra ko pasimokyti iš Kimio
logo 2020 Rugsėjo 10 d. 10:23, Sauber

Antionio Giovinazzi antrus metus lenktyniauja „Alfa Romeo“ komandoje, kur jo komandos partneriu yra Kimis Raikkonenas, „Formulės-1“ veteranas, vienas iš labiausiai patyrusių pasaulio čempionato lenktynininkų. Italas papasakojo, ko jis stengiasi išmokti iš Kimio. 

Antonio Giovinazzi: „Jis nepasiduoda, net jei turi problemų su mašina ir visada atakuoja ant ribos.

Kiekvienam jaunam lenktynininkui verta pažiÅ«rėti, kaip Kimis dirba. Jis visada siekia rezultato ir aš matau, kad dar turiu dirbti su savimi, didinti savo meistriškumą. Visa tai yra naudinga mÅ«sų komandai, kadangi Kimis visus motyvuoja.

Kimis yra daug geresnis už kitus, galbÅ«t - net geriausiai iš visų moka sustyguoti lenktynes nuo starto iki finišo, taupyti degalus, saugoti padangas. Jei man pavyksta jį aplenkti starte ir važiuoti keliomis sekundėmis priekyje, visada žinau, kad prieš varžybų pabaigą jis mane vis tiek pasivys. Jis moka paspausti paskutiniuose ratuose ir to man reikia iš jo pasimokyti.

Nežinau, ar tai tiesa, bes sakoma, jog Kimis visada miega prieš lenktynes, bet tiksliai, kad jis išeina iš savo kambario paskutiniu momentu, o ką jis ten daro, aš nežinau. Jei atvirai, tai aš taip pat mėgstu pasnausti prieš varžybas, kadangi po trumpo miego aš jaučiuosi ramesnis ir labiau atsipalaidavęs. Ypač tai padeda prieš kvalifikaciją - a ne taip stipriai jaučiu spaudimą. Bet, mano nuomone, tai daro ne tik aš ir Kimis, bet ir keli kiti pilotai“.

Taip pat Giovinazzi pasidalijo savo mintimis apie tai, kodėl visos automobilių sporto kategorijose yra mažai sportininkų iš Italijos: „Nežinau, bet gal priežastis tame, kad dalyvavimas kartinguose aukštame lygyje dabar kainuoja labai brangiai. Gaila, bet Italijoje nėra stambių rėmėjų, kurie galėtų tau padėti ankstyvoje karjeros stadijoje.

Beje, pastebiu, jog šiuo metu karinguose ir jaunimo formulėse yra keletas gabių italų. Kai kas mano, kad Italijoje visi mÅ«sų sporto resursai yra skiriami tik „Ferrari“ - su šia komanda išties sunku konkuruoti, bet viskas gali pasikeisti, jei tikrai atsirastų greitas italų pilotas, kuris galėtų atkreipti į save dėmesį“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. HK 0
2. pavojus 0
3. ramudu 0
4. vytukas1977 0
5. kaimietisdmc 0