A. Giovinazzi tikisi išlaikyti savo vietą „Alfa Romeo“ komandoje (3)

A. Giovinazzi tikisi išlaikyti savo vietą „Alfa Romeo“ komandoje
logo 2019 Spalio 07 d. 11:20, Alfa Romeo

„Alfa Romeo“ komandos lenktynininkas Antonio Giovinazzi šį sezoną „Formulės-1“ pasaulio čempionate yra iškovojęs vos keturis taškus ir asmeninėje įskaitoje lenkia tik abu „Williams“ atstovus.

25-erių italas sezoną pradėjo labai nesėkmingai ir per pirmąsias 13 lenktynių į savo sąskaitą įsirašė vos tašką, o likusius tris iškovojo Monzoje bei Singapūre.

A. Giovinazzi vis dar nėra garantuotas dėl savo vietos „Alfa Romeo“ gretose kitą sezoną, tačiau italas įsitikinęs, kad išlaikęs dabartinę savo formą jis tikrai liks komandoje.

„Manau, kad ir toliau turiu iš savęs spausti maksimumą. Savaitgaliai Monzoje ir Singapūre mums buvo pozityvūs, tačiau privalome ir toliau sunkiai dirbti. Jei man pavyks ir toliau rodyti panašius rezultatus bei išlaikyti gerą tempą trasoje, tuomet, manau, niekas negalės atimti iš manęs vietos komandoje kitą sezoną“, - bendraudamas su „Crash“ kalbėjo A. Giovinazzi.

Italas taip pat teigė, kad pagrindinė jo problema šį sezoną yra lenktynių valdymas. Būtent dėl to A. Giovinazzi stipriai atsilieka nuo savo patyrusio komandos draugo Kimi Raikkoneno, kuris savo kraityje turi net 31 tašką.

„Kvalifikacijose nuo pat pradžių atrodžiau tikrai solidžiai. Mes visuomet buvome labai arti Kimio, kartais net atsidurdavome prieš jį, tačiau pagrindinė problema buvo pasirodymai lenktynėse bei jų valdymas“, - pridėjo italas.

Komentarai (3)


AF1
| 2019 Spalio 07 d. 20:09
Sia proga, kaip tik: Rumours at Sochi that Kvyat, who only returned to the Red Bull programme last year after being dumped in 2017, might be snapped up by Ferrari-linked Alfa Romeo.

Kvyat, 25, is already highly regarded by Ferrari, having been a development driver for Maranello in 2018.
ddt
| 2019 Spalio 07 d. 14:53
Giovinazzi tempas siaip sau. Ji reikia gerinti, o ne "islaikyti". Negi Ferrari stovykloje nera kokio nors dar vieno "pabandykim kaip sitas vaziuos"? Nes Giovinazzi gal ir ne taip gadina ora, kaip Kubica, bet zvaigzdziu irgi neskina.
A85
| 2019 Spalio 07 d. 14:06
Kiek suprantu, ta vieta priklauso Ferrari. Ferrari, šiuo metu, kaip ir neturi ko sodint į tą vietą, tai nebent AG padarys kokią nors monumentalią nesąmonę, kitais metais toliau ramiai važinėsis. O, va 2021, panašu, kad ir Shwarzman, ir Schumacher bus realūs pretendentai pakeist perelegentą, jei anas nepradės rodyt tempo.
×