A. Greenas: nemanau, kad „Ferrari“ paklojo visus kozirius (1)

A. Greenas: nemanau, kad „Ferrari“ paklojo visus kozirius
logo Vasario 28 d. 14:21, Pirelli

Pirmąją paskutinės bandymų dienos dalį Sergio Perezas ilgai buvo pačio greičiausio rato savininku, o tai eilinį kartą patvirtino, jog „Racing Point“ mašina šiemet žada būti labai greita. Tačiau komandos iš Silverstouno technikos direktorius Andy Greenas yra įsitikinęs, kad „Ferrari“ komanda kol kas neįjungė savo jėgos agregato maksimalų darbo režimą.

„Aš iš tiesų taip manau, nors nežinau, kiek jie galėtų dar pridėti, jei įjungtų patį galingiausią jėgainės režimą, - pareiškė A. Greenas. – Nemanau, kad jie paklojo visus kozirius. Beje, jei atvirai, tai taip elgiasi daug komandų, todėl dabar yra itin sunku nuspręsti, kas kokias pozicijas iš tikrųjų užima. Manau , kad „Ferrari“ gana mažai nusileidžia lyderiams.

Mes taip pat neskubame parodyti visko, ką sugeba mūsų nauja mašina. Kol kas mes bandome suprasti jos elgesio ypatumus, ieškome galimybių dar labiau padidinti greitį vienomis ar kitomis sąlygomis. Pažiūrėsime, kaip keisis jos balansas priklausomai nuo padangų sudėties, kaip RP20 susitvarko su vieno ar kito tipo posūkiais.

Per bandymus reikia geriau suprasti naujojo bolido ypatumus, kad Melburne nebūtų netikėtų dalykų ir kol kas darbas vyksta normaliai. Jokių RP20 konfigūracijos pakeitimų lyginant su vakar, nėra ir iki pat Australijos GP etapo nebus. Bet jau į Melburną mes atsivešime visą eilė atnaujinimų. Mašina pasikeis net išoriškai ir bus dar greitesnė“.

Tarsi A. Greeno žodžių patvirtinimas, kai iki šios dienos rytinės sesijos pabaigos liko viena valanda, Charlesas Leclercas nuvažiavo ratą 0,2 sek. greičiau nei S. Perezas.

Kai A Greeno žurnalistai paklausė, ar padės komandoms keturių savaičių pertrauka čempionate, kuri atsirado dėl balandžio mėnesio Kinijos GP etapo perkėlimo, jis atsakė: „Stambiosios komandos sugeba greitai reaguoti ir, matyt, sugebės išnaudoti šią pertrauką, kad galėtų realizuoti kokius nors naujus sprendimus, apie kuriuos iki šiol negalvojo.

Bet mūsų planai yra visiškai sukurti, mes neturime galimybės taip greitai reaguoti ir mes tęsime darbus pagal anksčiau sudarytą grafiką, lygiagrečiai užsiimdami 2021 m. projektu. Mums tai labai rimtas projektas. Tokio dydžio komanda kaip „Racing Point“, nesugebės užsiimti šių metų mašinos modernizacija taip intensyviai kaip norėtųsi, todėl prioritetas yra skiriamas pasiruošimui kitiems metams“.

Komentarai (1)


Skirmantas_M
| Vasario 28 d. 16:54
Bus įdomu pamatyti realias vietas. Būtų nerealai faina jei dar ir Racing Point sugebėtų pakovot su trijule, bent sezono pradžioj.
×

F-1.lt pulsas