A. Ragimovas įvardijo Azerbaidžano GP atidėjimo priežastis

A. Ragimovas įvardijo Azerbaidžano GP atidėjimo priežastis
logo Kovo 25 d. 09:34, Pirelli

Baku City Circuit“ vykdomasis direktorius Arifas Ragimovas interviu „Racer“ papasakojo, kodėl buvo atidėtas Azerbaidžano GP etapas...

Arifas Ragimovas: „Australijos GP etapo organizatorių pavyzdžiu mes supratome, į kiek sudėtingą situaciją jie pakliuvo. Nė vienas organizatorius nenori atsisakyti lenktynių – man tikrai gaila australų. Tai ką jiems teko pergyventi, yra siaubinga. Etapo atšaukimas paskutiniu momentu – tai beveik katastrofa jo organizatoriui.

Lenktynių organizavimas reikalauja rimtų pastangų, juo labiau, kad Australijoje jos vyksta laikinoje trasoje. Jie išleido daug pinigų, laiko ir jėgų viską paruošti, o paskutiniu momentu etapą atšaukė – tai tikrai katastrofa. Kiti organizatoriai dabar stengiasi to išvengti.

Akivaizdu, jog situacijoje, kai daug lenktynių yra atidėtos, australų precedentas nelengvina situacijos, bet mūsų poziciją daro kur kas logiškesne, kai jūs viską bandote paaiškinti oponentams.

Mes priėmėme sprendimą dar iki to, kol neprasidėjo trasos ruošimo darbai. Tai buvo vienas iš esminių orientyrų. Mes norėjome įsitikinti, kad neturėsime nereikalingų išlaidų. Būtų katastrofa, jei reikėtų daug pinigų išleisti trasos paruošimui, o po to negalėtumėm surengti lenktynių.

Mums vėliausias terminas trasos statybos pradžiai buvo kovo vidurys – mes atidėjome jį savaitei, kad priimtumėm sprendimą dėl varžybų perkėlimo ir paskutinę dieną, kai reikėjo viską pradėti statyti, priėmėme sprendimą birželį lenktynių nerengti“.

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas