A. S. Damiani: mums pavyko sumažinti įmokas

A. S. Damiani: mums pavyko sumažinti įmokas
logo 2019 Gegužės 07 d. 12:02, Getty Images / Red Bull Content Pool

Jau buvo rašyta, kad Italijos automobilininkų klubas ACI, Italijos GP etapo Monzoje organizatorius, su FOM suderino kontraktą dėl „Formulės-1“ lenktynių organizavimo iki 2024 metų. ACI prezidentas Angelo Sticchi Damiani tikisi, jog kontraktas bus pasirašytas iki liepos mėnesio.

„Mums prireiks apie mėnesio, kad galėtumėme aptarti sutartį su visais jos papildymais bei kitais svarbiais momentais. Aš tikiuosi, kad kontraktas bus pasirašytas iki liepos, - radijo stoties „Rai GR Parlamento“ eteryje kalbėjo A. Damiani. – Pasiekti susitarimo buvo be galo sunku. Iš pradžių mes turėjome labai nepalankų kontraktą, pasirašytą su Bernie Ecclestone‘u 2016 metais. Dabar mums pavyko sumažinti finansinius reikalavimus, bet derybos buvo labai sunkios.

Susitarimas yra konfidencialaus pobūdžio, bet lyginant su pradiniais „Liberty Media“ reikalavimais, mes sutaupėme labai daug pinigų. Jie paprašė daugiau nei 24 milijonų eurų, bet mums pavyko sumažinti įmokas ateinantiems 3 metams. Tai labai geros sąlygos. Aš turėčiau padėkoti „Liberty Media“, kadangi jie suprato Monzos lenktynių svarbą“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas