A. Seidlas: jaučiamės nepakankamai komfortiškai

A. Seidlas: jaučiamės nepakankamai komfortiškai
logo 2022 Birželio 04 d. 18:59, Pirelli

Po septynių etapų „McLaren“ užima 4 vietą Konstruktorių taurės įskaitoje, tačiau komandos vadovas Andreas Seidlas pripažįsta, kad situacija nėra labai patikima.

Šiais metais „McLaren“, „Alfa Romeo“, „Alpine“, „Haas“ ir „AlphaTauri“ bolidai tik nežymiai skiriasi pagal greitį. Nors dabar komanda iš Wokingo turi 59 taškus, „Alfa Romeo“ nuo jos atsilieka tik 17, o „Alpine“ - 18 taškų.

„Pasakyčiau, kad mes jaučiamės nelabai komfortiškai, todėl, kad varžovai yra labai stiprūs, jie turi gerus pilotus ir greitas mašinas, todėl jėgų pasiskirstymas dar gali ne kartą keistis, - A. Seidlo žodžius cituoja „The Race“. - Tam įtakos gali turėti trasų tipai, įvairios oro sąlygos, padangų pasirinkimas. Bet mūsų tikslas yra aiškus – ketvirtoji vieta komandinėje įskaitoje. Tam mes turime absoliučiai visus instrumentus.

Mes suprantame, kad varžovai irgi nestovės vietoje, todėl mes privalome tęsti automobilio modernizaciją. Mes ir žadame tai daryti, nors, žinoma tempas, kurį mes rodėme Barselonoje ir Monake, teikia vilčių“.

Suprantama, kad A. Seidlas visų pirma turėjo galvoje Lando Norrisą, kuris finišavo 8-tas Barselonoje ir 6-tas Monake. Beje, paradoksalu, bet Danielis Ricciardo, nors ir nerodo tokių rezultatų, kokių iš jo tikisi komanda, vis dėlto atneša komandai nemenką naudą, kažkuria prasme pridengdamas savo jaunojo partnerio užnugarį, nes britas nuolat važiuoja priekyje australo.

Tačiau Valtteri Bottas ir Estebanas Oconas nedaug nusileidžia L. Norrisui ir gerai sutapus aplinkybėms, gali aplenkti Lando jau artimiausiuose etapuose. Jei Ricciardo nepasitemps, tai 4 vieta Konstruktorių taurėje „McLaren“ gali būti ne jų jėgoms, nes nėra abejonių, jog, pavyzdžiui, Fernando Alonso kol kas nusileidžia australui vien dėl to, kad dukart pasaulio čempionui nuo pat sezono pradžios nesisekė ir dabar ispanas pabandys atsikovoti praradimus.

Negana to, grėsmė gali kilti net tik iš „Alfa Romeo“ bei „Alpine“ pusės, bet ir iš „Aston Martin“, nes ši ekipa galės visiškai išnaudoti AMR22 bolido potencialą, kuris iš esmės buvo modernizuotas Ispanijos GP etapui.

Sunku nesutikti su A. Seidlu ir dėl to, kad jis, sakydamas apie nepakankamai komfortišką komandos padėtį, tikrai neabejoja, kad dėl 4 vietos Konstruktorių įskaitoje visą sezoną virs kova, kurioje dalyvaus net 4-5 komandos.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 268
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332