A. Stella: mūsų naujienos – ne paskutinės šiame sezone

A. Stella: mūsų naujienos – ne paskutinės šiame sezone
logo 2021 Liepos 31 d. 11:09, McLaren F1

Daugelis komandų jau gana seniai perėjo prie pasiruošimo 2022 m. sezonui, tačiau „McLaren“ į Vengriją atsivežė keletą naujienų. Komandos lenktynių direktorius Andrea Stella pareiškė, kad tai nėra paskutinės jų naujienos šiame sezone.

Andrea Stella: „Mes atsivežėme kelis patobulinimus į Vengriją, tačiau tai nėra paskutinės mūsų naujienos sezone. Šie sprendimai sukurti gana seniai, bet visuomet reikia kažkiek laiko, kad tai įvertinti per treniruotes, kai ką pakoreguoti, kad visa tai duotų maksimalią naudą. Taigi, šios naujienos nebus paskutinės šiame sezone – mes dar rengiame kai kuriuos sprendimus ir išbandysime juos kitose lenktynėse, tačiau tai nebus revoliuciniai sprendimai.

Permainos reglamente šiais metais galėjo pasirodyti nereikšmingomis, bet dėl jų smarkiai sumažėjo prispaudžiamoji jėga. Mes daug dirbome, norėdami kompensuoti šį praradimą ir esame pakankamai patenkinti tuo, ko pasiekėme, bet prie kai kurių specifinių mašinos ypatumų lenktynininkams teko adaptuotis – tai matyti iš problemų, kurias turėjo Danielis Ricciardo.

Dabar „McLaren“ užima trečią vietą Konstruktorių taurės įskaitoje. Pernai mes kovojome su „Racing Point“, o dabar – su „Ferrari“. Pažiūrėsime, ar sugebėsime mes išsaugoti 3 vietą esant tokiai didelei konkurencijai. Vidutiniškai per lenktynes mes uždirbame po 16 taškų – tai pakankamai daug. Tikiuosi, kad dėl bolido modernizacijos ir gero darbo trasoje mes išsaugosime trečią vietą komandinėje įskaitoje.

Buvome labai nustebę, kad kai kuriuose etapuose galėjome pakovoti su „Mercedes“ bei „Red Bull“. Antrose lenktynėse Austrijoje mums pritrūko visai nedaug „pole“ pozicijai iškovoti, bet vėliau mes parodėme puikų greitį lenktynėse. Komanda gerokai pasitempė perėjusi prie „Mercedes“ jėgainių, bet tokie varikliai montuojami ne tik mūsų mašinose - „Aston Martin“ juos taip pat naudoja. Mūsų pasiekimai – tai gero komandos darbo, geros važiuoklės ir puikių ekipos pilotų pasirodymų derinys“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 860
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0