A.Wurzas nusiminęs, kad negalės lenktyniauti

A.Wurzas nusiminęs, kad negalės lenktyniauti
logo 2005 Kovo 31 d. 08:47, West
„Mclaren“ pilotas-bandytojas austras Alexanderis Wurzas yra nusiminęs, kad ne jis pakeis susižeidusį Juaną Pablo Montoyą šį sekmadienį vyksiančiame Bahreino GP.
Šią vietą užims kitas „Mclaren“ pilotas-bandytojas Pedro de la Rosa, o A.Wurzas taps trečiuoju pilotu ir vairuos bolidą penktadienio treniruotėse.
Austras, būdamas 1,86 m ūgio, iki šiol netilpo į naująjį „Mclaren“ bolidą MP4-20. Automobilis pilotui buvo pritaikytas visai neseniai, taigi A.Wurzas dar nespėjo jo išbandyti. Tai ir yra svarbiausia priežastis, kodėl lenktynėse dalyvauti buvo pasirinktas P.Rosa, o ne A.Wurzas, nors pastarasis yra oficialus komandos atsarginis lenktynininkas.
„Savaime suprantama, kad aš norėjau lenktyniauti Bahreino „Grand Prix“ su MP4-20“, – prisipažino A.Wurzas.
„Tačiau komanda ir aš nusprendėme, kad tai buvo geriausias sprendimas šioms lenktynėms ir aš labai džiaugiuosi, kad galėsiu pirmą kartą pilotuoti MP4-20 penktadienį Bahreine. Kaip ir visa komanda, norėčiau palinkėti Juanui Pablo viso ko geriausio“, – pridūrė jis.
Kadangi patobulintas bolidas tinka abiems pilotams-bandytojams, nuo šiol penktadienio treniruotėse pakaitomis dalyvaus ir A.Wurzas, ir P.de le Rosa. „Nuo Bahreino „Grand Prix“, Alexas pradės bandymų programą su MP4-20 ir galės dalintis piloto-bandytojo pareigomis su Pedro kitose lenktynėse“, – pranešė „Mclaren“ atstovas.
A.Wurzas nėra vienintelis pilotas, turintis problemų dėl savo ūgio. 1,91 m ūgio buvęs „Minardi“ ir „Jaguar“ komandų pilotas Justinas Vilsonas taip pat sunkiai tilpdavo į bolidą, tačiau 1,84 m ūgio „Williams“ ekipos lenktynininkas Markas Webberis dėl to didelių problemų nėra turėjęs.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0