Abu Dabio GP: penktadienio treniruotė Nr.1 (1)

Abu Dabio GP: penktadienio treniruotė Nr.1
logo 2019 Lapkričio 29 d. 12:56, Daimler AG

Greičiausias penktadienio ryto treniruotėje Abu Dabio Yas Marina trasoje buvo Valtteri Bottas, aplenkęs antrą rezultatą parodžiusį Maxą Verstappeną ir trečią laiką užfiksavusį Lewisą Hamiltoną.

Pirmoji ir trečioji treniruotės Abu Dabyje netinka mašinų nustatymams lenktynėms – penktadienio ryte sąlygos neatitiko tų, kuriomis vyks kvalifikacija bei lenktynės. Bet komandos galėjo įvertinti kai kurias idėjas kitam sezonui, skirdamos pirmą treniruotę naujovių efektyvumui įvertinti. Šiam darbui komandoms liko dvi treniruotės ir dvi bandymų dienos su Abu Dabio GP etapo.

Penktadienį Sebastianas Vettelis atskrido į Abu Dabį, nes vakar dar buvo namuose – jo sutuoktinė pagimdė sÅ«nų, todėl šiandien jis priiminėjo sveikinimus.

George‘as Russelas išvakarėse pasijuto blogai ir „Williams“ bandė ieškoti jam pamainos, tačiau britas iki pabaigos atidirbo pirmąją treniruotę, nuvažiuodamas daugiausiai ratų. Jo dalyvavimas kitose sesijose priklausys nuo FIA medikų sprendimo.

Lewisas Hamiltonas pasiskundė, kad jo mašina prarado galią ir lėtai sugrįžo į serviso zoną. Mechanikai perkrovė jo jėgos agregatą ir po patikrinimo Lewisas išvažiavo vėl. Kaip ir prieš metus, pirmą treniruotę jis pradėjo su čempionišku „vienetuku“ ant bolido nosies fotosesijai, bet buvo tuo nepatenkintas ir jau sesijos eigoje mašinai sugrąžino įprastą jam 44 numerį.

Praėjus valandai nuo pradžios, Danielis Ricciardo sustabdė rÅ«kstančią mašiną saugumo zonoje – variklis prarado alyvą ir išsijungė. Bolido evakuacijai ir trasos nuo alyvos išvalymui sesija buvo sustabdyta raudonomis vėliavomis. Variklis buvo „penktadieninis“, todėl jokių sankcijų nebus. Po 12 minučių lenktynininkai vėl išriedėjo į trasą.

Paskutinėmis treniruotės minutėmis vėl pasirodė raudonos vėliavos – Sebastianas Vettelis suklydo greitajame rate su minkštomis padangomis ir atsitrenkė į barjerą išlėkęs iš trasos. Sesijos nuspręsta nepratęsti.

Vt.

Pilotas

Laikas

Skirtumas

Ratai


Komentarai (1)
Micius
| 11/29 18:11 Atsakyti
Vetelis sudaužė bolidą ? Nu pipiec...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas