Abu Dabio GP: penktadienio treniruotė Nr.2 (2)

Abu Dabio GP: penktadienio treniruotė Nr.2
logo 2019 Lapkričio 29 d. 16:51, Daimler AG

Greičiausias antroje penktadienio treniruotėje Abu Dabyje vėl buvo Valtteri Bottas, aplenkęs antrą vietą užėmusį Lewisą Hamiltoną. Trečias buvo Charlesas Leclercas.

Antroji treniruotė yra pati naudingiausia Yas Marina trasoje, ji vyksta vakare, tuo pat laiku, kai vyks kvalifikacija ir lenktynės.

Pirmoje sesijoje komandos išbandė perspektyvinius sprendimus kitam sezonui, o vakare, kai asfalto temperatÅ«ra sumažėjo, dirbo su tradicinėmis programomis ieškodamos geriausių nustatymų ir įvertindamos padangų darbo efektyvumą. Autodrome iš anksto įjungė dirbtinį apšvietimą ir perėjimas į naktį buvo nepastebimas.

„Ferrari“ suremontavo Sebastiano Vettelio bolidą po avarijos – teko pakeisti pavarų dėžę, bet senoji buvo atsarginė, todėl jokių sankcijų nebus. Antroje sesijoje tame pat 19 posÅ«kyje ant kelkrašÄio sumėtė Charleso Leclerco mašiną – jis prisilietė prie apsauginio barjero ir pasuko į serviso zoną patikrinimui, bet greitai išvažiavo vėl. Vėliau tame pat 19 posÅ«kyje apsuko Antionio Giovinazzi bolidą, bet jis išvengė kontakto.

70 minutę Romainas Grosjeanas atsitrenkė į V. Bottą. 11 posÅ«kyje Valtteri netikėtai pajudėjo į vidų stabdymo zonoje, o Romainas to nepastebėjo ir pasuko į varžovo mašinos pusę. Sesija buvo sustabdyta raudonomis vėliavomis, nes reikėjo surinkti nuolaužas. Grosjeanas daugiau nebuvo išvažiavęs, o Bottas treniruotės pabaigoje dar nuvažiavo keletą ratų. Teisėjai ėmėsi šio incidento tyrimo.

Vt.

Pilotas

Laikas

Skirtumas

Ratai


Komentarai (2)
Micius
| 11/29 18:12 Atsakyti
Grožanas atsitrenkė... Mmm... Renukai vėl velkasi gale...
EičJey
| 11/29 17:30 Atsakyti
Atrodo, kad Leclercas Giovinazzį apsuko..
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas