Abu Dabyje prasidėjo padangų bandymai

Abu Dabyje prasidėjo padangų bandymai
logo 2018 Lapkričio 27 d. 13:59, Daimler

Antradienį pasibaigus sezonui Yas Marina trasoje išvažiavime iš techninio aptarnavimo juostos vėl užsidegė žalia šviesa – šiandien ir rytoj komandos dalyvaus padangų bandymuose.

Pirmoje antradienio bandymų dalyje greičiausias buvo suomis Valtteri Bottas, vieną ratą nuvažiavęs per 1:37.319 sek. – tai yra trimis sekundėmis lėčiau nei „pole“ pozicija Abu Dabyje. Tačiau tai buvo pats geriausias rytinės sesijos laikas. Sebastianas Vettelis parodė antrą laiką, nusileidęs suomiui apie tris dešimtąsias, o Maxas Verstappenas buvo trečias, pralaimėjęs Bottui apie septynias dešimtąsias. „Top -5“ užbaigė Sergio Perezas ir Nico Hulkenbergas.

Sesija du kartus buvo nutraukta raudonomis vėliavomis: iš pradžių sulūžus „Haas“ piloto Pietro Fittipaldi mašinai, o po to – dėl Vettelio apsisukimo su smūgiu į atitvarus. Sebastianas pats sugrįžo į boksus ir vėliau pratęsė darbą trasoje.

Sezono eigoje kiekviena komanda turėjo progos sudalyvauti kuriant kitų metų padangas, dirbdamos pagal „Pirelli“ programą ir išbandydamos padangų prototipus, o dabar padangų gamintojai atvežė ne prototipus, o realias 2019 metų padangas.

Kadangi tai yra padangų bandymai, komandos neturi galimybės išbandyti kokius nors mazgus kitam sezonui – bolidai turi būti lygiai tokios pačios specifikacijos, kokie buvo naudojami paskutiniame GP etape.

Šią savaitę komandoms yra prieinamos ne tik naujos padangos, bet ir tos, kurios buvo naudojamos šiame sezone, kad inžinieriai galėtų sulyginti jų charakteristikas ir tokiu būdu pakoreguoti kitų metų bolidų konstrukciją.

Šiandien prie vairo dirba tik 5 pilotai, kurie dalyvavo paskutiniame GP etape Abu Dabyje, o kitose komandose sudėtis yra pasikeitusi. Pavyzdžiui, po 17 metų pertraukos Kimis Raikkonenas sugrįžo prie „Sauber“ mašinos vairo, o Pietro Fittipaldi pirmą kartą išbando „Formulės-1“ bolidą.



Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983