„Alfa Romeo“ atsiradimas neturėtų būti problema „Haas“ ekipai (3)

„Alfa Romeo“ atsiradimas neturėtų būti problema „Haas“ ekipai
logo 2019 Vasario 08 d. 12:46, Haas

Nuo pat savo debiuto „Formulėje-1“ „Haas“  komanda labai glaudžiai bendradarbiauja su „Ferrari“, tačiau 2019 metais „Sauber“ pervadinus į „Alfa Romeo“, šveicarų kolektyvas faktiškai taps dukterine „Ferrari“ ekipa. Kita vertus, „Haas“ vadovas Guentheris Steineris įsitikinęs, kad tai niekaip neatsilieps jų bendradarbiavimui su Skuderija.

Guentheris Steineris: „Mes turime labai tvirtus ryšius su „Ferrari“ – tiek techninius, tiek žmogiškuosius, tiek finansinius. Mes kartu dirbame jau tris sezonus, bet faktiškai bendradarbiavimas tęsiasi kur kas ilgiau – ketverius ar penkerius metus, todėl mes turime labai artimus santykius. Jie gerbia mus, mes gerbiame juos. Tai yra labai produktyvus bendradarbiavimas.

Ką jie daro su „Sauber“, tiksliau su „Alfa Romeo“, tai ne mano reikalas. Jie žino, kad aš su pagarba žiūriu į jų reikalus ir į tai nesikišu. Iki to laiko, kol „Ferrari“ duoda mums tai , ko reikia, aš patenkintas“.

Kalbėdamas apie „Haas“ šansus užbaigti šiuos metus ketvirtoje Konstruktorių taurės įskaitos vietoje, Steineris atsakė: „Žinoma, kad mes pabandysime. Mes visuomet siekėme daugiau ir tai yra svarbiausia. Aš visuomet kalbu, kad jei sezono pabaigoje mes jaučiame, kad komanda tapo geresne, nei prieš metus, vadinasi viskas yra gerai.

Mes galėjome užimti ketvirtą vietą ir pernai, jei ne klaidos, padarytos dėl patirties stokos. Mes užbaigėme sezoną penkti, bet tai nereiškia, kad komanda sustos ties pasiektu. Mes norime pasirodyti dar geriau.

Aš noriu, kad abu mūsų lenktynininkai stipriai praleistų sezoną – stabiliai ir be nuopolių. Jie tai puikiai žino ir pasistengs tai padaryti“.


Komentarai (3)
Micius
| 02/08 21:27 Atsakyti
McLaren 4-oje vietoje... Visai stogas nučiuožė ??? :D
fnatic
| 02/08 15:45 Atsakyti
Rimvydas Rozenas
02/08 14:47

Nematau aš has kovoje del 4vietos.greičiau reno su point kalsis

Jei viskas bus gerai matau McLaren 4 vietoje, o galbut I ja nukris Red Bull, o McLaren bus trecia.
Rimvydas Rozenas
| 02/08 14:47 Atsakyti
Nematau aš has kovoje del 4vietos.greičiau reno su point kalsis
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas