„Alfa Romeo“: greitai adaptuojamės prie bet kokios situacijos (2)

„Alfa Romeo“: greitai adaptuojamės prie bet kokios situacijos
logo 2020 Lapkričio 25 d. 13:24, Sauber

Du artėjantys etapai Bahreine įvyks skirtingų konfigūracijų trasose. „Alfa Romeo“ atstovai pasakojo, su kokiomis problemomis komandos susidurs Sakhiro autodorme.

Komandos vadovas Fredericas Vasseuras: „Sezonas pasiekė finalinę stadiją – dabar laukia lemiama serija iš trejų lenktynių paeiliui, kai mes dar nieko nepraradome. Itin įtemptų metų pabaigoje visi pradeda jausti nedidelį nuovargį. Situacijoje, kai kitas sezonas jau ne už kalnų, jaučiamas noras galvoti apie ateitį pamirštant dabartinius tikslus, todėl mes privalome atlikti užduotis, užsibrėžtas likusioms šio sezono lenktynėms.

Imoloje Kimis ir Antonio finišavo pirmame dešimtuke – komanda juda į priekį. Antrosios sezono pusės rezultatai duoda vilčių. Žinome, kad sugebame pasirodyti gerai.

Lenktynės Bahreine įprastai būna įdomios. O šįkart antras etapas įvyks niekam nežinomoje konfigūracijoje. Mes turime būti pasirengę viskam, įskaitant nenuspėjamą kvalifikaciją trumpame rate. Bet esu įsitikinęs, kad mes deramai sutiksime šiuos iššūkius.

Kimis Raikkonenas: „Artėjančias dvi savaites mūsų laukia visko po truputį: iš pradžių mes važiuosime visiems pažįstamoje trasoje, o kitos varžybos įvyks niekam nežinomoje konfigūracijoje. Šiame sezone mes jau lenktyniavome naujose trasose ir visos komandos išmoko, kaip reikia dirbti naujuose etapuose, todėl aš nelaukiu jokių siurprizų.

Antra vertus, bus labai įdomu lenktyniauti nepažįstamoje trasoje. Bet mes mokame prisitaikyti prieš bet kokios situacijos ir išspausti viską, ką tik įmanoma.

Antonio Giovinazzi: „Su nekantrumu laukiu trijų finalinių GP. Esu įsitikinęs, kad galime pasirodyti gerai. Pernai man pasisekė gerai sudalyvauti Bahreine – visai nedaug trūko, kad uždirbčiau taškus antrose lenktynėse F-1 po sugrįžimo.

Man patinka įprasta trasos versija. Konfigūracija, kurioje mums teks lenktyniauti antrą savaitę, kelia daug klausimų, ji labai greita ir trumpa – surasti galimybę kvalifikacijoje nuvažiuoti greitą ratą be grūsties bus labai sunku“.


Komentarai (2)
Accadia
IP: d90f448 | 11/25 22:09 Atsakyti
Aha, pasakė ir pats nepatikėjo :D
ddt
IP: 21ec4ad | 11/25 17:05 Atsakyti
Giovinazzi? Greitas ratas? Tai ir tuščioje trasoje jis nekažką
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas