„Alfa Romeo“ ir „Orlen“ kontraktas vertinamas 10 mln. eurų

„Alfa Romeo“ ir „Orlen“ kontraktas vertinamas 10 mln. eurų
logo Sausio 03 d. 12:11, Alfa Romeo

Viena iš svarbiausių naujienų Naujaisiais metais tapo patvirtintas kontraktas tarp „Alfa Romeo“ komandos ir lenkų naftos bendrovės „Orlen“: 2020 metais ji tapo pagrindiniu šveicarų komandos rėmėju, o Robertas Kubica užims atsarginio šios ekipos piloto vietą.

Nors kol kas tikslios informacijos apie Roberto įsipareigojimus komandoje nėra, bet Lenkijos šaltiniai spėja, kad jam Hinvile teks dirbti su nauju ekipos simuliatoriumi, o taip pat kartu su Kimiu Raikkonenu bei Antonio Giovinazzi jis pilotuos C39 bolidą žiemos bandymuose Barselonoje ir sezono metu dalyvaus keliose penktadienio treniruotėse.

Pačio R. Kubicos žodžiais, darbas su simuliatoriumi bei pagalba komandai modernizuojant naująją važiuoklę jį domina tik kartu derinant su mašinos vairavimu realioje trasoje, kadangi tik čia galima pajausti bolido ypatumus. Be abejo, tai būtų labai svarbu, jei lenkui tektų pakeisti kurį nors iš pagrindinių pilotų varžybose.

Šveicarų šaltiniai „Orlen“ ir „Alfa Romeo“ kontraktą vertina maždaug tokia pačia suma, kiek lenkų naftininkai praėjusiais metasi sumokėjo „Williams“, o tai – apie 10 mln. eurų. Hinvilo komandai verkiant reikia naujų investicijų, nes sklando gandai, kad „Alfa Romeo“ automobilių gamintojai šiais metais sumažins komandos finansavimą dėl finansinių problemų. Praėjusių metų rudenį „Fiat Chrysler“ koncernas pranešė apie 941 mln. eurų nuostolį, kuris daugiausiai susijęs su tuo, jog buvo keičiami „Alfa Romeo“ bei „Maserati“ modeliai.

Beje, nors į oficialų ekipos pavadinimą dabar įtrauktas ir lenkiškasis prekės ženklas „Orlen“, paraiška dalyvauti šių metų pasaulio čempionate yra pateikta „Sauber Motorsport AG“ vardu, todėl iš esmės niekas nesikeičia ir jei netyčia kuris nors iš „Alfa Romeo“ lenktynininkų užlips ant aukščiausiojo apdovanojimų laiptelio (kas yra mažai tikėtina, o gal kartais...), tai apdovanojimų ceremonijos metu skambės „šveicariška psalmė“ – Šveicarijos Konfederacijos himnas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos