2022 metų sezono bolidą pristatė jau ir „AlphaTauri“ komanda. Šiandien „Scuderia AlphaTauri“ pristatė naują bolidą, pagal naujus ateinančio sezono reglamentus – pavadinimu AT03.
Praeitais metais šiai komandai sezonas buvo labai sėkmingas, su Yuki Tsunoda ir Pierre‘u Gasly konstruktorių taurėje „AlphaTauri“ finišavo šešti, surinkę 142 tašką, kas buvo visų laikų geriausias rezultatas dukterinės „Red Bull“ komandos.
Ši komanda jau penktoji, kuri pristatė naująjį ateinančio sezono bolidą, nudažyta tamsia mėlyna ir balta spalva, šiek tiek nuo praeitų metų pakeitus dizainą.
„Džiaugiuosi pristatydamas 2022 metų Formulės 1 bolidą. Su šiuo sezonu prasidės visiškai nauja era F1 ir mes tikimės, jog šis bolidas bus labai konkurencingas po praėjusių metų sėkmės“, – teigė komandos vadovas Franzas Tostas.
take an up-close and personal look at our 2022 challenger, the AT03 ?? pic.twitter.com/enDEjrqYyT
— Scuderia AlphaTauri (@AlphaTauriF1) February 14, 2022
Mes dar kartą dirbome su "AlphaTauri" ("Red Bull" kompanijos drabužių prekės ženklu), jog pristatyti mūsų naują bolidą ir manau, kad mums pavyko pristatyti kažką labai ypatingo.“
Vienas iš komandos pilotų Pierre‘as Gasly, kuriam praėjęs sezonas buvo labai sėkmingas, teigė: „Šiais metais su šiuo bolidu yra labai dideli šansai pasiekti gerus rezultatus, vien dėl naujo reglamento, įvaizdis ir dizainas šio bolido yra visiškai naujas, todėl komanda taip pat turi viską pradėti nuo švaraus popieriaus lapo.
„Mes nežinome tikrosios galios AT03 bolido, kol nesėdome su juo važiuoti priešsezonyje Barselonoje, tačiau kol kas bolidas atrodo puikiai ir nekantrauju, kada galėsime pradėti naują sezoną“, – džiūgavo prancūzas.
Antram sezonui komandoje likęs Yuki Tsunoda teigė: „Modelis tikrai atrodo puikiai. Aišku, bolido mes dar neišbandėme trasoje, tačiau nauja forma ir dizainas atrodo labai gerai. Manau ir šis nudažymas labai tinka bolidui, tikiuosi, kad visiems patiks pristatymo vaizdo įrašas.“
Mėnesio gale Barselonoje Y. Tsunoda ir P. Gasly turės tris dienas išbandyti šį naują bolidą.