„Alpine“ bolidą išbandys ir A. Giovinazzi

„Alpine“ bolidą išbandys ir A. Giovinazzi
logo 2022 Rugsėjo 15 d. 13:26, Haas / LAT Photo

Panašu, kad „Alpine“ komanda nusprendė išbandyti visus lenktynininkus, kurie neturi sutarties kitiems metams. Vengrijoje vyksiančiuose bandymuose galimybė išbandyti senesnės specifikacijos „Alpine“ automobilį gaus ir Antonio Giovinazzi.

Komanda ieško pamainos Fernando Alonso, kuris nuo kitų metų atstovaus „Aston Martin“ ekipai. Jau anksčiau buvo skelbta, kad „Alpine“ bandymuose dalyvaus Coltonas Herta ir Italijos GP lenktynėse sėkmingai pasirodęs Nyckas de Vriesas. Prie jų prisijungs ir „Alpine“ programos narys Jackas Doohanas. Paaiškėjo, kad bandymuose dalyvausiančių sportininkų gretas papildys ir A. Giovinazzi.

Jau kurį laiką kalbama, kad „Alpine“ nori pasirašyti sutartį su Pierre‘u Gasly, kuris turi galiojančią sutartį su „AlphaTauri“. Jei prancūzas negalės pereiti į „Alpine“, tuomet komanda greičiausiai pasirinks N. de Vriesą, A. Giovinazzį arba J. Doohaną. Pastarajam galbūt teks dar palaukti debiuto F-1, nes „Alpine“ vadovas Laurentas Rossi ne taip seniai teigė, kad komanda ieško patyrusio sportininko.

A. Giovinazzi yra pasirašęs sutartį su „Ferrari“ ir yra jos komandos atsarginis lenktynininkas. Bet italai netrukdys sportininkui, jei pastarajam bus pasiūlyta vieta kitų metų F-1 sezone.

A. Giovinazzi praėjusį savaitgalį Italijoje išbandė „Haas“ komandos automobilį. Prie jo vairo italas vėl sės Ostino trasoje, JAV, vyksiančių treniruočių metu.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2023 sezono taškai: 302
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749