„Alpine“ sezono pradžioje naudos rožinį bolido išdažymą

„Alpine“ sezono pradžioje naudos rožinį bolido išdažymą
logo Vasario 21 d. 20:48, Alpine Racing

Pirmąsias dvejas 2022 m. sezono lenktynes „Alpine“ naudos rožinį, BWT, bolido išdažymą.

Anksčiau šį mėnesį „Alpine“ paskelbė, kad Austrijos vandens technologijų bendrovė BWT prisijungė kaip pagrindinė rėmėja, anksčiau buvusi „Aston Martin“, „Racing Point“ ir „Force India“ rėmėja.

Šiandien prancūzų komanda pristatė savo naujojo automobilio A522 išdažymą, o rytoj bolidas bus išbandytas lenktynių trasoje. Išdažyme derinama klasikinė „Alpine“ mėlyna spalva ir ryški BWT rožinė spalva.

Komanda pirmosiose sezono lenktynėse Bahreine ir Saudo Arabijoje naudos rožinį bolido išdažymo variantą, o vėliau bus grįžta prie „Alpine“ mėlyno varianto.

Rožinis bolido išdažymas primena „Force India“ ir „Racing Point“ komandas, kai 2018-2020 m. jas rėmė BWT ir automobiliai buvo dažomi rožine spalva.

„Mano didelė svajonė - viską nudažyti rožine spalva“, - pristatymo metu sakė BWT vadovas Andreasas Weissenbacheris.

„Rožinė spalva bus labiau blizganti. „Alpine“ komanda padarė tai įmanoma ir tai bus nuostabu, o man tai jaudinanti akimirka. Dar kartą ačiū. Jūs palietėte mano širdį. Tai kur kas daugiau nei spalva. Rožinė spalva reiškia didelę misiją - kiekvieną dieną padaryti pasaulį šiek tiek geresniu.“

Pirmą kartą „Alpine A522“ bus išbandytas rytoj Barselonos trasoje, o trečiadienį prasidės priešsezoniniai bandymai.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos