Amerikiečiai toliau nori rengti lenktynes Majamyje gegužės mėnesį (2)

Amerikiečiai toliau nori rengti lenktynes Majamyje gegužės mėnesį
logo Gegužės 16 d. 20:33, Aston Martin F1

Majamio GP organizatoriai tikisi, jog ir ateityje lenktynes JAV miesto trasoje bus rengiamos gegužės mėnesį.

Šiemet F-1 lenktynės, į kurias buvo išparduoti visi bilietai, Majamio miesto trasoje pirmą kartą buvo surengtos gegužės 8 dieną. Be šių varžybų dar vienos lenktynės JAV šiemet bus surengtos Ostine, Teksaso valstijoje. Jos vyks spalio mėnesį.

Trečias etapas JAV bus įtrauktas į kitų metų F-1 tvarkaraštį. Lenktynes Las Vegase planuojama surengti sezonui artėjant prie pabaigos.

„Miami Open“ teniso turnyras Majamyje dažniausiai vyksta kovo viduryje arba balandžio mėnesio pradžioje. Tuo tarpu Majamio „Dolphins“ NFL komanda sezoną pradeda rugsėjo mėnesį. Tad Majamio GP organizatoriai norėtų, kad F-1 lenktynės ir toliau būtų rengiamos gegužės mėn.

„Lenktynės vyks savaite anksčiau arba vėliau. Bet jos bus rengiamos tuo pačiu metų laiku kiekvienais metais“, - sakė Majamio GP vykdantysis partneris Tomas Garfinkelis.

„Mes taip pat turime teniso turnyrą, kuris vyksta truputi anksčiau. Priklausomai nuo to, kas vyks tais metais, F-1 lenktynės bus rengiamos savaite anksčiau arba vėliau. Bet jos turėtų vykti panašiu metu kaip ir šiemet.“

Apie kitas F-1 lenktynes JAV, Las Vegase, kol kas žinoma tik tiek, jog jos turėtų būti surengtos kitais metais lapkričio mėnesį. Amerikoje jos vyks šeštadienį vėlų vakarą.

„Nežinau, ar padaryti didesnius tarpus tarp etapų Amerikoje buvo labai svarbu. Bet puiku, jog nuo kitų metų turėsime tris etapus. Džiugu, jog lenktynės vyks Las Vegase. Lenktynės šeštadienį vėlai vakare turėtų būti tikrai įdomios. Tai puiku tiek F-1, tiek automobilių sportui Amerikoje. Mes tai vertiname teigiamai.“

Tarp JAV etapų, būtent Majamis turi ilgiausią sutartį su F-1. Jos trukmė - 10 metų. Kontraktas su Ostinu baigsis po penkerių metų, o su Las Vegasu (nuo 2023 m.) - po trijų.


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
bitininkas
IP: 6ae0dba | 05/16 23:15 Atsakyti
Majamyje tikriausiai daugiausiai žvaigždūnų įsigyję bustų turi, ten daug laiko praleidžia. Taigi, jiems nauda, surengia tokiu metu jiems tūsą, tie gerai pataško dolerius. Ir jau pamatė naudą, matomai tiek iš etapo susikrovė doleriukų, jog europiniams tik pasvajoti. Kituose miestuose manau tiek jau nepriprauktų pinigingųjų, o paprastų žmonių nesudomins už tokią kainą eiti traukinukų pasižiūrėti. Paprastiems nascar yra labai gerai.
Zvejys
IP: ef1e1a7 | 05/16 23:08 Atsakyti
Tai gal Amerikoj padaryt koki 15 etapu. Ir issispres daug logistiniu klausimu. Vis tiek jau F-1 tikslas, kad Amerikoj populiarumas isaugtu...
×

TOP naujienos