„Andretti“ vis dar tikisi debiutuoti F-1 čempionate

„Andretti“ vis dar tikisi debiutuoti F-1 čempionate
logo Rugsėjo 24 d. 16:03, Penske Entertainment: Chris Owens

F-1 čempionas Mario Andretti teigia, kad nepaisant pasipriešinimo, kurio sulaukė, jo sūnaus Michaelo Andretti komanda nepraranda vilčių ateityje debiutuoti „Formulės-1“ čempionate.

Dar pernai paaiškėjo, kad minėtasis M. Andretti bandė įsigyti „Sauber“ komandą, bet derybos baigėsi nesėkmingai. O šių metų pradžioje Mario Andretti internete atskleidė, kad jo sūnus ketina įžengti į F-1 su savo komanda.

Naujos komandos atėjimas į čempionatą žavi toli gražu ne visus. Apie tai neigiamai yra pasisakę „Mercedes“ bei „Red Bull“ vadovai Toto Wolffas ir Christianas Horneris. Naujos komandos atėjimui neprieštarauja tik „McLaren“ vadovas Zakas Brownas.

M. Andretti teigimu, nepaisant esančio pasipriešinimo, komanda toliau nenuleidžia rankų.

„Tiesą pasakius, reakcija į mūsų planus iki šiol buvo itin nuvilianti. Bet tuo pačiu mes stengiamės padaryti tai, ko iš mūsų prašoma, stengiamės juos patenkinti. Nežinau ką dar galime padaryti“, - kalbėjo M. Andretti.

„Dirbame kiekvieną dieną su šiuo projektu vis dar turėdami vilčių, jog galėsime startuoti 2024 m. Ruošiamės taip, lyg jau būtume gavę leidimą startuoti F-1 čempionate. Tad Michaelas ties šiuo projektu daug dirba. Mes tikrai nepasiduodame. Mums tai labai rimtas projektas, tad esame pasiruošę didelėms investicijoms.“

Dalis dabartinių F-1 komandų nelaukia naujų varžovių, nes tiesiog nenori su jomis dalintis prizinio fondo pinigais. Tuo tarpu F-1 vadovas Stefano Domenicali neseniai sakė, kad naujų komandų priėmimas nėra čempionato prioritetas.

„Galima išgirsti skirtingų nuomonių iš skirtingų komandų ir asmenų. Kartais bandai suprasti, iš kur tiek daug nepagarbos mūsų adresu. Nežinau ar mes tikrai to nusipelnėme. Mūsų ketinimai yra geri. Nežinau, kodėl šios investicijos negalėtų būti naudingos šiam sportui, ypač kai žvelgiame į kitų metų sezoną, kuriame vyks 24 lenktynės, o visoms komandoms teks neįtikėtinai didelis krūvis.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos