apie f-1 savaite

2002 Gegužės 11 d. 23:55

As esu eilinis (nuolatinis) f-1 savaites skaitovas. bet mano nervai jau truko!!!
IS 5 numeriu 4 virsialiai su M.S.
IS 5 plakatu 4 Ferrari ???????????
kiek tai gali testis?
net ir feru fanai tiek slamsto ant sienu neprisiklijuoja - vietos nebeliko :)
tai mielieji mano jeigu nezinojote tai spauzdinimo masinos gali ir kitomis spalvomis spauzdinti ne vien tik raudona. ir lenktynininku f-1 vaziuoja 22 tai koky plakata galetumet ir idet. ir isvis darykit plakatus dvipusius.

2002 Gegužės 12 d. 00:43

atrodo biski neprimatai. ant virselio yra broliai schumacheriai, o plakatas HHF! kaip skaitovas gal jau per daug skaitei ir akis susigadinai???

2002 Gegužės 12 d. 10:01

ta prasme is 5 4

2002 Gegužės 12 d. 11:17

nu nezinau, buvo kalendorius ir vienas plakatas su Ferrari, daugiau nemaciau

2002 Gegužės 12 d. 17:18

Plakatai, viršeliai dar nieko... Bet vien paskaičius lenktynių aprašymus kažkaip keistas įspūdis susidaro. Visi komentarai prasideda ir baigiasi maždaug taip "M.Schumacheriui niekas negali prilygti; Sekasi tik geriausiems (Nors lietuvių liaudies išmintis kiek kitaip byloja) ir pan. Ir tai rašo žurnalas pasivadinęs 100% F-1. Leidimo pradžioje pareiškęs kad "siekia leisti profesionalų produktą"... Profesionalumas, leisiu priminti gerb. K.Kaikariui, pasireiškia ne vien tik viršeliuose ir nuotraukose, žurnalas turi dar ir turinį, kuriame to PROFESIONALUMO dažnokai pasigendu. Kai kurios žurnale publikuotos frazės ne tik erzina, bet, manau, ir įžeidžia kitus FORMULĖS-1 gerbėjus. Žurnalą vien mano duomenimis perka ne tik Ferrari fanai...

2002 Gegužės 14 d. 09:30

Ash kiekvienam Nr perdaug apie Williams ar McLaren randu! Kodel? Todel kad esu Ferrari fanas. Tad zhiuredami ish savo puses nepamirshkite pazhiuret ir i veidrodi. Sutinku
kad daug apie Ferrari rasho, bet juk jie ir yra lyderiai. Gaila, kad paskutiniame Gp pasishiukshlino, tai dabar nebe 50%, bet 99% apie juos rashys :)

2002 Gegužės 14 d. 10:00

MP4-13> Gal nori pats PPOFESIONALIAI parašyti straipsniu ir prisideti prie žurnalo turinio savo profesionaliais straipsniais? Pirmyn manau, p. K.Kaikaris net ir redaktoriaus kede užleis, jei nors trupučiuką geriau ką sugebėsi padaryt. O jei subegi tik rėkt ir taukšt nesąmones, tai patylėk, nes tu net 0,1% neesi padares to kiek p. K.Kaikaris yra prisidėjęs prie F-1 populiarinimo Lietuvoje.

Pagarbiai Leika

2002 Gegužės 14 d. 14:08

aha as pastebejau klaida zurnale irgi, kad M.Schumacheris pelne penkias pergales is keturiu... Ot tas Schumacheris sugeba gi ane???

2002 Gegužės 14 d. 14:26

Leika> nu tu del vieno dalyko teisus, paskutiniu metu F1 labai paplito lietuvoje, atsirado labai daug nauūju gerbeju... net keista...

2002 Gegužės 14 d. 14:31

manau, kad zurnalas po truputuka blogeja blogeja, jau dabar pastebiu, kad vis daugiau galima suzinoti internete nei is zurnalo, zurnale daznai kartojasi straipsniai kurie buvo pamineti F-1.lt puslapyje... manau kad tai nera gerai, nes gali netolimoje ateityje sio zurnalo nebepirkti...

2002 Gegužės 30 d. 17:07

JOOOOOOOOOOOOOOOo

2002 Gegužės 30 d. 17:53

naršau dabar po grandprix.com ir susibiesinau truputuką ant f-1 savaitės. Ten yra tox labai geras ir informatyvus skyrelis features,taigi ten esantys straipsniai yra ištisai nurašyti ir įdėti į tą mūsų žurnalą, pvz:. Komandinių įsakymų istorija. O žurnale apie šaltinį nė neužsiminta( tipo čia mes patys), tai jau kvepia geltonumu. Kažkada leidėjai juk aiškino, kad jiems ten velniškai brangiai visa info ir medžiagos kainuoja, nu nzn ar ten daug bapkių kainuoja straipsnį iš ineto nachaliavai paimti ir išversti...

2002 Gegužės 30 d. 22:39

Nu tikrai netikejau, kad F-1 savate taip galejo pasielgti kaip raso tad, nu bet visko buna siam pasauleje. Bet kazkaip idomu, kai praetais metais buvo straipsniu ciklas apie Formules1 desimtmecius, tai buvo parasytas saltinis: www.dailyf1.com

2002 Gegužės 31 d. 16:23

tad> o tu tikras, kad tavo minėtas šaltinis yra šių straipsnių gimimo vieta? Pilnai gali būti, kad jie taip pat sėkmingai nupilti (net neverčiant) nuo vieno iš tų žurnalų, kuriuos savo straipsnių pagrindui naudoja F-1 savaitė. Beje, jie niekad neslėpė, kad didžiąją dalį medžiagos gauna iš užsienio, juk žinai- keliese leidžiant tokį nedidelį leidinį tikrai nėra galimybių viską susirinkti tiesiai iš trasos. Net rusų "formula", einanti keliasdešimt kartų didesniu tiražu, be ceremonijų pila straipsnius iš kitų žurnalų. Na, beabejo, galėjo jie ir nurodyti tikslų šaltinį, bet juk paprastai jie ir rašo "parengė G.Šniukas", "parengta pagal užsienio spaudą". Pats žodis "parengė" reiškia, kad pasirašęs asmuo nėra to straipsnio autorius.

Na, ieškant kabliukų, aišku gali kiek juokingai tada atrodyti užrašas apie draudimą perspausdinti medžiagą, bet tas užrašas- tik nuobodus formalumas, realiai gali pyškinti ką nori nuo ko nori- yra n+1 būdų tuos formalumus apeiti :) Tai ir pyškina visi į sveikatą :)))

2002 Gegužės 31 d. 16:50

Teisutis> va, matai tame reikalas ir yra, kad straipsnis nupiltas tiesiogiai žodis į žodį, o apie parengimą nė šnipšt, labai konkrečiai ir be jokių skrupulų pasirašyta - Eglė Tiškevičiūtė (specialiai pažiūrėjau tą straipsnį dar kartą).Tas pats ir su F-1 čempionų aprašymais, tiesa, ten jau nieks nepasirašo :)
Yra juk skirtumas, kai medžiaga panaudojama ar ištisai nupilama.
Tokiam reiškiniui apibūdinti yra vienas paprastas ir geras terminas - CHALTŪRA...
Nu bent jau Kaikariui tikrai nėra kuo didžiuotis, nes žurnalas šiaip ar taip pagal savo apimtį yra gana brangus, todėl norėtųsi kokybiško produkto.

TOP naujienos