„Aston Martin“ svarsto pakoreguoti bolido išdažymą

„Aston Martin“ svarsto pakoreguoti bolido išdažymą
logo 2021 Liepos 02 d. 20:27, Aston Martin F1

„Aston Martin“ svarsto galimybę pakoreguoti savo bolidą išdažymą, kad pastarasis labiau išsiskirtų iš tamsių automobilių ir būtų labiau pastebimas TV ekranuose.

Anksčiau „Force India“ ir „Racing Point“ bolidai buvo dažomi pagrindinės rėmėjos BWT rožine spalva. Šiemet komandai tapus „Aston Martin“, bolidai buvo nudažyti britiška žalia spalva.

Ne taip seniai BWT vadovas Andreasas Weissenbacheris sukritikavo „Aston Martin“ teigdamas, kad pastarosios bolidai trasoje yra sunkiai pastebini. Anot austro, automobiliai labiau išsiskirtų, jeigu vėl būtų nudažyti rožine spalva.

„Aston Martin“ komandos vadovo Otmaro Szafnauerio teigimu, ekipos bolidai liks žalios spalvos, tačiau ekipa svarsto atlikti tam tikrus pakeitimus, kad jie būtų labiau pastebimi TV ekranuose.

„Žalia spalva mums tinka. Šviečiant saulei ta spalva atrodo pritrenkiančiai. Manau, kad mes turėtume tiesiog atlikti tam tikrus pakeitimus, jog bolidai būtų labiau pastebimi TV ekranuose. Nežinau ar galime tai padaryti, bet mes svarstome tokią idėją. Norime, kad TV ekranuose mūsų bolidai išsiskirtų iš kitų tamsių automobilių“, - sakė O. Szafnaueris.

Pastarasis patikino, kad nepaisant to, jog BWT lieka svarbi komandos partnerė, bolidai nebus dažomi rožine spalva.

„Aston Martin“ bolidai tradiciškai yra žali. Mes taip pat augame kaip „Aston Martin Cognizant“ F-1 komanda. Tad manau, kad žalia liks. „Ferrari“ bolidai yra raudoni, o „Aston Martin“ bus žali.“

Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team
Komanda: Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team 2024 sezono taškai: 0
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: AMR22
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794