„Aston Martin“ žalią spalvą pripažino nesėkminga (8)

„Aston Martin“ žalią spalvą pripažino nesėkminga
logo Spalio 21 d. 11:23, Pirelli

Šiame sezone, „Aston Martin“ komanda pakeitusi pavadinimą iš „Racing Point“, kartu rožinės spalvos bolidus perdažė į žalią spalvą, vadinamą „britų lenktynine žalia“. Ir nors gyvai realybėje šie žali bolidai atrodo gana efektingai, ypač saulėtu oru, per televiziją žali bolidai yra visai neišraiškingi.

Daugeliu rakursų, kaip pastebėjo nemaža dalis TV žiūrovų, „Aston Martin“ automobilių beveik neįmanoma atskirti nuo juodų „Mercedes“.

Ekipos vadovas Otmaras Szafnaueris pripažįsta, kad problema egzistuoja: „Manau, kad tai yra puiki spalva. Tačiau jei tik žiūri į mašiną gyvai saulėtą dieną.

Bet atrodo, kad mums reikia padaryti spalvą, labiau tinkančią televizijai, kartu neprarandant žalio vizualaus efekto. Nežinau, ar mes ką nors iš esmės keisime, bet apie tai pagalvoti tikrai verta. Svarbu, kad per televizorių mūsų bolidą būtų galima lengvai atskirti, ypač nuo tų, kurie yra tamsūs“.

Szafnaueris kartu pridūrė, kad mašinos spalva yra susijusi ir su jos svoriu.

„Mes kaip tik pradėjome nagrinėti šį klausimą, - kalbėjo O. Szafnaueris, atvykęs į Ostiną. - Įvyko mūsų vadovaujančio personalo susirinkimas, kuriame buvo paliestas ir kitų metų automobilio spalvos klausimas. Buvo kalbama ne tik apie spalvą, bet ir bolido nudažymo būdą.

Svoris yra labai svarbus faktorius. Mums reikia, kad dažų sluoksnis būtų kuo lengvesnis. Todėl paieškos tęsiamos, laiko dar turime“.

Pagal paskutinę „Formulės-1“ Techninio reglamento versiją, bolido svoris starto metu kitais metais bus padidintas nuo dabartinių 768 iki 792 kg. Gerokai išaugs ratų svoris, tačiau komandos tvirtina, kad joms nebus sunku sutilpto į numatytus limitus“.

Aston Martin Cognizant Formula One
Komanda: Aston Martin Cognizant Formula One 2021 sezono taškai: 77
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: TBA
Plačiau

Komentarai (8)
dazytojas
IP: 3651074 | 10/22 09:48 Atsakyti
RBR> visiskai nepagristas komentaras. Jei tau negrazu, dar nereiskia, kad ir kitiems negrazu. Pazistu pilna zmoniu kuriuos ta spalva tiesiog veza. Nors man asmeniskai ji iki lemputes, tai dar nereiskia, kad isdazymas nevykes. Problema, kad TV tos spalvos negali perduoti, o ne spalvoje, kuri yra kiekvieno subjektyvus skonis.
RBR
IP: 4a3a9d2 | 10/21 15:39 Atsakyti
Labai protingas sprendimas. Nuo pat pradziu atrode nelabai graziai. Kazkokia senovine spalva:) net ir apranga gan kvailai atrodo. Tokie kaip partizanai visi:D yra daug moderniu zaliu atspalviu.
mileika
IP: 87033cc | 10/21 14:17 Atsakyti
manyčiau, kad dailiausias bolidas peleton'e
ir VET parimtėjas kažkaip :)
maxpower
IP: 181988c | 10/21 13:49 Atsakyti
O tai kuo ji nesekminga?
Black_Death
IP: 56a132a | 10/21 13:38 Atsakyti
Ačiū uz palinkejima, bet artimiausiu metu neplanuoju juo pasinaudoti.
Black_Death
IP: 56a132a | 10/21 13:36 Atsakyti
linkiu_juodai_numirt
10/21 13:08

Pries miega nepamirsk po lova pasiziuret ar nesislepia Sebas, nes matau visur vaidenasi tau jis net kai straipsnyje nei karto nepaminetas :D

Sekantys f1 gyvenima turetu zinoti, kokias idejas jis palaiko ;) +is jo ivairiu interviu, jis atrodo kaip zmogus su kuriuo galima idomiai ir linksmai pasisneketi, tai neisgasdinsi ;D
linkiu_juodai_numirt
IP: 478570d | 10/21 13:08 Atsakyti
Black_Death
10/21 11:59

Ot ir 4x cempionas, super influenceris. Su savo idejomis paskatino komanda pakeisti spalva, o sekanciais metais dar ir paryskinti ja.

Pries miega nepamirsk po lova pasiziuret ar nesislepia Sebas, nes matau visur vaidenasi tau jis net kai straipsnyje nei karto nepaminetas :D
Black_Death
IP: 56a132a | 10/21 11:59 Atsakyti
Ot ir 4x cempionas, super influenceris. Su savo idejomis paskatino komanda pakeisti spalva, o sekanciais metais dar ir paryskinti ja.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas