„Audi“ programa „Formulėje-1“ pristatyta Ispanijoje

„Audi“ programa „Formulėje-1“ pristatyta Ispanijoje
logo 2022 Spalio 18 d. 10:37, Pexels

Vakar Madride „Audi“ kompanija pristatė savo programą „Formulėje-1“ - tai pirmasis toks renginys po to, kai Spa surengtoje konferencijoje oficialiai buvo pranešta, jog vokiečių automobilių kompanija ateina į F-1 pasaulio čempionatą nuo 2026 metų.

„Audi“ programos vadovu „Formulėje-1“ paskirtas australas Adamas Bakeris, kažkada dirbęs „Cosworth“ bendrovėje, o po to „BMW Williams“ ir „BMW Sauber“ komandose, vėliau vadovavęs visam „BMW Motorsport“ padaliniui.

Nuo 2021 metų A. Bakeris dirba „Audi“ ir pristatyme jis kalbėjo apie užduotis, kurios bus keliamos Ingolštadto kompanijai: „Norėtųsi būti konkurencingais nuo pat pradžių, bet mes esame realistais. Mes numatome iškovoti pergales trečiaisiais dalyvavimo metais ir jei lyginsime su kitais automobilių gamintojais, tai skirtumas yra tas, kad jie dabar stengiasi subalansuoti savo išlaidų eilutes.

Jiems tenka kombinuoti, vienu metu užsiimant naujų modelių kūrimu ir kartu laikytis finansinių apribojimų. Todėl mūsų padėtyje iki 2026 metų esame palankesnėje situacijoje. Ir treji metai yra laikoma gana realiu terminu“.

Bakeris taip pat pažymėjo, kad nuosavo jėgos agregato kūrimas jau vyksta, tačiau nepasidalino smulkesne informacija, pavyzdžiui, taip ir nepatvirtino, jog „Audi“ savo projektą bandys realizuoti kartu su „Sauber“.

„Formulė-1“ pergyvena transformacijos procesą, - pridūrė jis. - Mes norime dalyvauti šiose permainose ir panaudoti F-1 kaip platformą mūsų technologinėms galimybėms parodyti. Ties variklio kūrimu mes jau dirbame.

Mes pradėjome vystyti šį projektą gana neseniai ir nežadame jo užbaigti „pirma laiko“, toks klausimas net nekeliamas. Bet tikime, kad pakeitimai techniniame reglamente jėgainėms ir važiuoklei, kurie įsigalios nuo 2026 metų, leis mums nuo pat pradžių būti konkurencingais.

Mes svarstome įvairiausias įmanomas alternatyvas. Su vienu iš partnerių mes jau dirbame ir oficialiai apie tai pranešime šių metų pabaigoje“.

Žinoma, kad A. Bakeriui buvo užduodami klausimai, kas iš lenktynininkų galėtų būti pakviestas į „Audi“ projektą, tačiau specialistas nieko konkretaus nepasakė: „Būtų labai šaunu, jei su mumis bendradarbiautų Carlosas Sainzas, jis yra pakankamai geras pilotas, bet iki 2026 metų dar labai toli. Suprantame, kad visus domina pilotų pavardės, bet kol kas sunku pasakyti, kas atsitiks tarp šiandienos ir 2026 metų. Bet tokiame projekte bus būtina bendradarbiauti su patyrusiais profesionalais“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. HK 0
2. pavojus 0
3. ramudu 0
4. vytukas1977 0
5. kaimietisdmc 0