„Audi“ stabdo LMDh programą dėl F-1?

„Audi“ stabdo LMDh programą dėl F-1?
logo 2022 Kovo 09 d. 22:02, Rupert Ganzer

Netylant gandams apie galimą „Audi“ įžengimą į F-1, vokiečių automobilių gamintojas keliems mėnesiams stabdo savo WEC čempionato LMDh programą.

„Audi“ atstovas spaudai patvirtino, kad „artimiausiems 2-3 mėnesiams gamintojas sustabdė programą“, tačiau neatskleidė programos sustabdymo priežasčių.

Įvairūs šaltiniai skelbia, kad „Audi“ LMDh programa, pagal kurią buvo numatyta, jog gamintojas kartu su WRT komanda dalyvaus WEC ir IMSA čempionatuose, buvo visiškai nutraukta. Tačiau „Audi“ atstovas spaudai tokios informacijos nepatvirtino, greičiausiai dėl to, kad, prieš paskelbdama tokį pranešimą, laukiama oficialaus patvirtinimo apie dalyvavimą F-1 nuo 2026 m. Manoma, kad prie to prisidėjo ir didesnės nei tikėtasi išlaidos, susijusios su gamintojo Dakaro ralio programa.

Teigiama, kad „Audi“ sprendimas dėl LMDh programos buvo priimtas šios savaitės pradžioje, nors pastaraisiais mėnesiais specialistai ne kartą tvirtino, kad programa vis dar vykdoma pagal planą.

Nauji pokyčiai greičiausiai lems tai, kad kitais metais tik „Porsche“ važiuos su „Multimatic“ sukonstruotomis LMDh važiuoklėmis WEC čempionate.

Jei „Audi“ oficialiai paskelbs apie savo programos atšaukimą, liks penki gamintojai, kurie ateityje prisijungs prie WEC LMDh klasėje: „Acura“, „Alpine“, BMW, „Cadillac“ ir „Porsche“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794