Azerbaidžane varžovus greičiu pranoko C. Leclercas

Azerbaidžane varžovus greičiu pranoko C. Leclercas
logo 2022 Birželio 11 d. 18:26, Ferrari

Azerbaidžane, Baku miesto trasoje, surengtoje F-1 kvalifikacijoje varžovus greičiu pranoko ir rytoj vyksiančias lenktynes iš pirmos pozicijos pradės „Ferrari“ sportininkas Charlesas Leclercas. Tai šeštoji sportininko „pole“ šių metų sezone ir antroji iš eilės Baku trasoje.

Lenktynininkams įveikus pirmuosius greitus paskutinėje važiavimų dalyje, kurį laiką pirmavo kitas „Ferrari“ sportininkas Carlosas Sainzas. Bet ispanui vėliau nepavyko pagerinti savo rezultato.

Kvalifikacijos pabaigoje geriausią rezultatą užfiksavo ir, kaip paaiškėjo vėliau, „pole“ poziciją iškovojo C. Leclercas.

Trumpam į antrą vietą buvo pakilęs čempionato lyderis Maxas Verstappenas. Bet jo rezultatą pagerino ir antroje vietoje važiavimus baigė Sergio Perezas, antrame etape iš eilės pranokęs komandos draugą.

Greičiausias tarp „Mercedes“ sportininkų vėl buvo George‘as Russellas, iškovojęs penktą startinę poziciją. Septintoje vietoje liko brito komandos draugas Lewisas Hamiltonas. Tiesa, dėl to, jog vienu metu važiavo itin lėtai, teisėjai jį gali nubausti.

Tarp dviejų „Mercedes“ sportininkų šeštoje vietoje įsiterpė „AlphaTauri“ atstovas Pierre‘as Gasly. O prancūzo komandos draugas Yuki Tsunoda liko aštuntas.

Į greičiausiųjų dešimtuką taip pat pateko „Aston Martin“ pilotas Sebastianas Vettelis ir „Alpine“ sportininkas Fernando Alonso.

Kvalifikacijoje labiausiai nepasisekė kitam „Aston Martin“ sportininkui Lance‘ui Strollui. Kanadietis, pirmoje važiavimų dalyje, per du ratus sugebėjo du kartus atsitrenkti į apsauginę sieną. Dėl to kvalifikacija trumpam buvo sustabdyta. L. Strollas liko priešpaskutinis, greičiu pranokęs tik „Haas“ atstovą Micką Schumacherį.

Vt.

Pilotas

Q1

Q2

Q3

RataiPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794