B. Ecclestone: Lewisas „Formulei-1“ reikalingas kaip niekada (2)

B. Ecclestone: Lewisas „Formulei-1“ reikalingas kaip niekada
logo 2018 Spalio 31 d. 10:04, Red Bull/Getty Images

Bernie Ecclestone neslepia susižavėjimo Lewisu Hamiltonu, kuris pirma laiko iškovojo penktąjį pasaulio čempiono titulą...

Bernie Ecclestone: „Lewisas yra fenomenalus vaikinas, geriausias daugeliu atžvilgių. Jis – greičiausias lenktynininkas, kurį presingas daro dar stipresniu. Hamiltonas „Formulei-1“ daro kur kas daugiau naudingesnio per visą pasaulį, nei kas nors kitas. Jis pritraukia dėmesį čempionatui net kai lenktynės būna ne itin įdomios. Lewisas reikalingas „Formulei-1“ labiau nei niekada.

Sebastianas Vettelis yra kur kas uždaresnis, o tai yra blogai šou. Šiais metais jis nejautė visiško palaikymo iš komandos pusės, o Lewisą, atvirkščiau, palaikė visi iš „Mercedes“. Jam nereikėjo jaudintis dėl komandos darbo – ji buvo jo pusėje. Pas juos viskas idealu.

Ferrari“ pasirodė ne tokia stipri, kokia galėtų būti. Būtent jie turėjo iškovoti titulą, bet ten didelį vaidmenį vaidina politika. Vettelis nejautė būtinos paramos ir kentėjo dėl to. Man atrodo, kad jis jautėsi labai vienišas.

Mano galva, po Sergio Marchionne mirties daug kas buvo ne taip, kaip turėtų būti. Jis buvo stipriu ir gerbiamu žmogumi. Dabar komandai trūksta jo vadovavimo. Italai turi patys nuspręsti, ar teisingi žmonės dabar stovi prie vairo. Bet ne man apie tai spręsti.

„Mercedes“ viską darė teisingai nuo to momento, kai prieš penkerius metus prasidėjo hibridinių variklių era. Manau, kad jie džiaugtųsi, jei turėtų didesnį skaičių tiesioginių varžovų – tai jų pergalėms duotų didesnę vertę.“

Bernie Ecclestone taip pat pagyrė Micką Schumacherį, iškovojusį titulą „Formulėje-3“: „Mickas puikiai atlieka savo darbą kelyje į „Formulę-1“. Labai gaila, kad jo tėvas negali jo palaikyti. Gali būti, kad vieną kartą Mickas atsisės prie „Ferrari“ ar „Mercedes“ vairo. Kodėl gi ne?“.


Komentarai (2)
Gackas
| 11/02 10:15 Atsakyti
Jeigu Bottas butu nepadejes,tai nezinia kaip dar butu buve...
burzumas
| 11/06 19:56 Atsakyti
buvo Lewisas kai ir Vettel rinko titulus. Todel cia kalbaa pievas visiskas kaip visada:) islindo is kazkur ir atsake kaas sove i galva ta minute:)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas