B. Ecclestone mano, kad „Ferrari“ gali pasitraukti iš „Formulės-1“ (10)

B. Ecclestone mano, kad „Ferrari“ gali pasitraukti iš „Formulės-1“
logo 2017 Lapkričio 07 d. 06:00, Getty Images

Buvusio „Formulės-1“ vadovo Bernie Ecclestone nuomone, „Ferrari“ tikrai gali išeiti iš F-1 pasaulio čempionato dėl naujojo Techninio reglamento varikliams, kuris turėtų įsigalioti nuo 2021 metų.

„Jei jie nesugebės laimėti, jie siūlys keisti techninį reglamentą. Jei reglamentas bus toks, kad „Ferrari“ manys, jog jie turės problemų ir jie gaus mažiau pinigų, tada jie išeis“, - mano B. Ecclestone.

Jis taip pakomentavo nesenus „Ferrari“ prezidento Sergio Marchionne žodžius, kuris užsiminė, kad tarp jo ir „Liberty Media“ yra didelių skirtumų dėl požiūrio į būsimąją „Formulės-1“ strategiją.

Ankstesniais metais italų kompanijos vadovybė ne vieną kartą grasino panašiais dalykais – dažniausiai eiliniai reikalavimai, kurie kartais būdavo ultimatumo forma, būdavo iškeliami tais momentais, kuomet prasidėdavo derybos dėl kontraktų su „Formule-1“ pratęsimo. Bet galiausiai Maranello komanda sutikdavo pratęsti santykius su čempionatu, kai B. Ecclestone padidindavo prizinių pinigų ir kitų išmokų sumas.

Yra laukiama, kad šią savaitę „Liberty Media“ kur kas smulkiau supažindins komandas su ekipų biudžetų ribojimo planais, o taip pat, kaip bus perskirstomi priziniai pinigai. Visa tai žadama daryti tam, kad būtų sudarytos daugmaž vienodos sąlygos visiems pasaulio čempionato dalyviams. Visa tai gali privesti iki to, kad iš „Ferrari“ bus atimti jai įprasti finansiniai bonusai.

„Maranelle nenori sutikti su biudžetų ribojimais ir panašiais dalykais – įsitikinęs Ecclestone. - Jie nori išleisti tiek, kiek gali sau leisti, aš ne kartą apie tai kalbėjau. Tie, kas negali sau leisti panašių išlaidų, turi išeiti. Jei pasiliks tik kokios 3 ar 4 komandos, tada reikės kažką daryti, bet kol to neatsitiko, niekas nieko nesiims. Visos komandos, kurios negali sau leisti dalyvauti „Formulėje-1“, neturi duoti paraiškų dėl dalyvavimo čempionate“.


Komentarai (10)
Klepsidra
| 11/07 23:53 Atsakyti
red_speed
11/07 11:51

o kodel turetu subyreti? tik jei iseis ne tik ferrari, bet dar su savimi pavadins ir mersus, bulius bei dar kelias komandas, tai f1 gali istikti fiba rengtos cempionu taures likimas ir paliks antraruse uleb serija.

beda tik, kad norint alternatyvaus cempionato reikia vienybes. kazkas fanasaus i tai buvo FOTA, bet ir ta Bernie suskalde. dabar gi net top zaidejai bus priesingose stovyklose - pvz kodel Red Bull likti prie "varikliu" formules su Mercedes ar Ferrari, jei tie patys motoru nedave? tas pats su kokiais McLaren. trasu sutartyse, speciau, irgi alternatyvus cempionatai pamineti, kaip ir tv transliacijose
Larensas
| 11/07 22:16 Atsakyti
keliasdešimtą kartą tą mano?
A85 logo rėmėjas
| 11/07 18:31 Atsakyti
Na, tai visada yra tas pavojus, kad išeis komandos. Tam ir Konkordą pasirašo, kad sportas išliktų tvarus. Nežinau tik, ar Liberty yra įvaldę Bernio tobulai įsisavintą skaldyk ir valdyk derybų stilių. Prieš dabartinį Konkordą irgi buvo bruzdesių, tai pasiūlė lyg Ferrari gerą dealą - tie pasirašė, o kitiem pasakė, kad liko va tiek pyrago, kas pirmesnis, tas gaus daugiau - ir subyrėjo vienybė :D Įdomu kaip dabar bus. Ferrari praras savo ilgai kurtą F1 lenktynių komandos, kuri dar ir gamina automobiliu, legendą. Ir praradimai bus dideli abipusiai.
kazkas_
| 11/07 18:30 Atsakyti
panaikinti visokias ismokas uz lojaluma, istorinius pasiekimus ir kitus dalykus, ir isdalinti tuos pinigus po lygiai, kad skirtumas tarp ismoku priklausytu tik nuo pasiektos vietos cempionate. Tada nebereiks net biudzeto lubu, kadangi visos komandos gaus pakankamai pinigu sukurti daugmaz konkurencinga bolida. Plius atsirastu daug daugiau savanoriu pakeisti iseinancius, kai savininkams nebereiketu kisti desimciu milijonu vien tam, kad islaikyti komanda nebankrutavusia.
Cheburaska
| 11/07 13:22 Atsakyti
nu nu kai subaru mitsubishiai sake,kad iseis niekas netikejo,na ar labai idomus patapo ralis? kai liko 3 komandos hyundai citroen toyota,nadar vw manau daugiau nei puse komentatoroiu ziuri f-1 tik del ferru mersu ir rb tai tik mano nuomone peace.
raudonasarklys
| 11/07 13:00 Atsakyti
Svarbu Alonso pradės dominuoti, o Ferrari gali eit bulvių kast.
red_speed
| 11/07 11:51 Atsakyti
o kodel turetu subyreti? tik jei iseis ne tik ferrari, bet dar su savimi pavadins ir mersus, bulius bei dar kelias komandas, tai f1 gali istikti fiba rengtos cempionu taures likimas ir paliks antraruse uleb serija.
Klepsidra
| 11/07 11:07 Atsakyti
ironiska, bet F1 nesubyrejo be Bernie - panasu, nesubyres ir be Ferrari ar kitos top komandos
deivec
| 11/07 07:38 Atsakyti
jeigu BE mano...tai reiskias taip bus ? :D
Just_Fan
| 11/07 07:10 Atsakyti
Na jau sake RB iseis, tada Mersai viska pasieke iseis, o dabar ir ferrari. Tada MCL atsiras sansas pakovoti del pergaliu. Na, logiska. O renault su honda pasidalins varikliu kovoje. Gal ir neblogai.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas