B. Ecclestone‘as norėtų vėl sugrįžti vadovauti F-1 (2)

B. Ecclestone‘as norėtų vėl sugrįžti vadovauti F-1
logo Balandžio 06 d. 10:17, Getty Images

Buvęs „Formulės-1“ vadovas Bernie Ecclestone‘as dalyvavo „BBC Radio 5 Live“ programoje ir gana radikaliai pasisakė apie situaciją, kurioje dabar atsidūrė „Formulė-1“. Tačiau specialios laidos pokalbis prasidėjo apie buvusio F-1 valdybos galvos ir jo šeimos sveikatą.

„Dabar visi yra sveiki, - atsakė jis. – Bet aplinkui yra labai daug kalbų šia tema, nes padėtis pasaulyje keičiasi labai greitai ir niekas negali būti 100 proc. užtikrintas dėl savo sveikatos.

Taigi, dabar galiu tik pasakyti, kad kol kas viskas gerai, mes esame Brazilijoje, savo kavos plantacijoje, kuri yra dvi valandos kelio nuo San Paulo centro, o artimiausiame miestelyje apskritai nėra jokių problemų. Bet ten mes vis tiek nevažiuojame, visuomet liekame namuose“.

Kai Bernie paklausė, ką „Formulė-1“ turi daryti pandemijos sąlygomis, jis pabrėžė, kad pasaulio čempionato šiais metais rengti negalima: „Aš jau kalbėjau, kad šiais metais mes turime atsisakyti organizuoti čempionatą ir viską pradėti tik kitais metais – tikiuosi, jog tokia galimybė bus. Todėl, kad aš nematau galimybės šiais metais surengti reikalingą skaičių lenktynių, kad čempionatas būtų laikomas įvykusiu.

Kiek prisimenu, mažiausiai turi įvykti 8 varžybos ir abejoju, kad „Liberty Media“ pavyks tiek surengti. Įsivaizduokime, kad jiems pavyks susitarti su etapų organizatoriais ir pastarieji pasakys: „Gerai, lenktynes rengsime prie uždarų durų, mums vis vien“. Ir jūs galėsite pasirašyti kokius nors finansinius susitarimus, kad jie veiktų būtent taip.

Po to jums teks įkalbinėti visas komandas, kad jie norėtų tame dalyvauti. Jie gali pasakyti: „Pažiūrėsime“. Ir būtų labai blogai, jei kas nors užsiimtų etapo organizavimu, investuotų savus pinigus, o vėliau komandos pasakytų: „Mes juk sakėme, kad negalime patvirtinti savo dalyvavimo, mes apie tai žadėjome pranešti vėliau. Tada jau bus vėlu, todėl situacija yra be galo sudėtinga“.

Be to, Ecclestone‘as spėja, kad kitais metais F-1 gali mažiausiai prarasti „Haas“ komandą, kadangi jos savininkas Gene Haasas bet kokiu atveju neatmeta išėjimo iš „Formulės-1“: „Haas“ ir be to galvojo apie išėjimą, bet galbūt, atsiras kas nors, kad norės nupirkti šią komandą.

Apie „Williams“ ekonominę situaciją aš nieko nežinau, bet, mano galva, Frenkas Williamsas visada moka surasti išeitį ir jis per savo gyvenimą tai įveikdavo, jis turėjo pačių įvairiausių laikotarpių, tame tarpe ir labai sunkių. Jei „Williams Advanced Engineering“, jo kompanijos inžinerinis padalinys toliau normaliai dirbs, tai su šia komanda viskas bus tvarkoje. Nors jiems teks gerokai apkarpyti nereikalingas išlaidas“.

Taip pat Bernie prisipažino, kad ilgisi buvusio darbo: „Aš juk užsiėmiau visais vadovavimo klausimais ir atvažiuodavau į lenktynes ne tam, kad jas žiūrėčiau, o tam, kad atlikčiau savo darbą. Kai būdavau biure, ne lenktynėse, taip pat užsiimdavau F-1 reikalais.

Todėl žinoma, kad jei kas nors „Formulei-1“ atiduotų tiek metų, kiek atidaviau aš, o po to pasakytų, kad visiškai nepasiilgo šių varžybų, tai jis meluotų. Ar norėčiau vadovauti čempionatui, kai aplink tiek problemų? Manau, kad taip...“


Komentarai (2)
tribeca
| 04/06 11:45
Rosbergas su Alonso patys pabego is formules, zinoma, ne tiek metu atidave, bet...
tuberkolioze
| 04/06 10:41
Kai namuose nusimato kūdikis tai vėl namie nemiela.
×

F-1.lt pulsas