B. Ecclestone‘as norėtų vėl sugrįžti vadovauti F-1 (2)

B. Ecclestone‘as norėtų vėl sugrįžti vadovauti F-1
logo 2020 Balandžio 06 d. 10:17, Getty Images

Buvęs „Formulės-1“ vadovas Bernie Ecclestone‘as dalyvavo „BBC Radio 5 Live“ programoje ir gana radikaliai pasisakė apie situaciją, kurioje dabar atsidūrė „Formulė-1“. Tačiau specialios laidos pokalbis prasidėjo apie buvusio F-1 valdybos galvos ir jo šeimos sveikatą.

„Dabar visi yra sveiki, - atsakė jis. – Bet aplinkui yra labai daug kalbų šia tema, nes padėtis pasaulyje keičiasi labai greitai ir niekas negali būti 100 proc. užtikrintas dėl savo sveikatos.

Taigi, dabar galiu tik pasakyti, kad kol kas viskas gerai, mes esame Brazilijoje, savo kavos plantacijoje, kuri yra dvi valandos kelio nuo San Paulo centro, o artimiausiame miestelyje apskritai nėra jokių problemų. Bet ten mes vis tiek nevažiuojame, visuomet liekame namuose“.

Kai Bernie paklausė, ką „Formulė-1“ turi daryti pandemijos sąlygomis, jis pabrėžė, kad pasaulio čempionato šiais metais rengti negalima: „Aš jau kalbėjau, kad šiais metais mes turime atsisakyti organizuoti čempionatą ir viską pradėti tik kitais metais – tikiuosi, jog tokia galimybė bus. Todėl, kad aš nematau galimybės šiais metais surengti reikalingą skaičių lenktynių, kad čempionatas būtų laikomas įvykusiu.

Kiek prisimenu, mažiausiai turi įvykti 8 varžybos ir abejoju, kad „Liberty Media“ pavyks tiek surengti. Įsivaizduokime, kad jiems pavyks susitarti su etapų organizatoriais ir pastarieji pasakys: „Gerai, lenktynes rengsime prie uždarų durų, mums vis vien“. Ir jūs galėsite pasirašyti kokius nors finansinius susitarimus, kad jie veiktų būtent taip.


Komentarai (2)
tribeca
| 04/06 11:45 Atsakyti
Rosbergas su Alonso patys pabego is formules, zinoma, ne tiek metu atidave, bet...
tuberkolioze
| 04/06 10:41 Atsakyti
Kai namuose nusimato kūdikis tai vėl namie nemiela.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas