B. Fernley‘us: mašinai trūksta greičio kovoti dėl taškų

B. Fernley‘us: mašinai trūksta greičio kovoti dėl taškų
logo 2018 Kovo 25 d. 15:07, Force India

Geriausiu rezultatu „Force India“ komandai Australijoje tapo 11-toji Sergio Perezo vieta. Praėjusį kartą ši komanda neuždirbo taškų per pernai metų Monako etapą, tačiau „Force India“ stengsis jau Bahreine pasirodyti kur kas geriau.

Sergio Perezas: „Nesėkmingas savaitgalis, nors lenktynėse buvo ir pozityvių momentų. Mes buvome arti taškų, tačiau jų uždirbti taip ir nesugebėjome. Aš atakavau visą distanciją, ypač aktyviai – Carlosą Sainzą paskutiniuose ratuose. Aš pakankamai arti prisikasiau iki jo, bet to buvo nepakankama.

Lenkti Melburne labai sudėtinga – mes tai galėjome matyti Valtteri Botto pavyzdžiu, kuris nesugebėjo aplenkti manęs pirmoje atkarpoje. Virtualus saugos automobilis mums nepadėjo, bet kartais taip būna. Aš vis tiek esu patenkintas pasirodymu ir komandos darbu.

Mes turime judėti į priekį ir pridėti, o aš esu įsitikinęs, kad greitai mes sugebėsime kovoti dėl taškų. Tikiuosi, kad jau Bahreine mūsų naujienos suveiks, be to, ten įmanoma lenkti ir ten strategija vaidina didesnį vaidmenį nei Australijoje“.

Estebanas Oconas: „Ne pačios paprasčiausios lenktynės. Šioje trasoje labai sunku lenkti ir nors aš sugebėjau aplenkti Lance Strollą pirmame rate, peletonas greitai išsitempė iki pat saugos automobilio pasirodymo. Kažkurį laiką aš kovojau su V. Bottu, o po restarto buvau arti to, kad aplenkčiau Sergio.

Lenktynėse mes buvome labiau konkurencingi nei per kvalifikaciją, bet šiuo momentu mums greičio trūksta, kad galėtumėme kovoti pirmame dešimtuke. Tačiau situacija „Formulėje-1“ labai greitai keičiasi ir artimiausias dvi savaites mes aktyviai dirbsime, kad geriau pasiruoštumėme Bahreino etapui“.

Bobas Fernley‘us, komandos vadovo pavaduotojas: „Galiausiai šį savaitgalį mes neturėjome greičio pakovoti pirmame dešimtuke, todėl mes finišavome per žingsnį nuo taškų. Sezonas tik prasideda – mūsų dar laukia 20 etapų, mes turėsime daug galimybių vystyti savo mašiną, kad parodytumėme savo stipriąsias puses, Kaip jau sakiau vakar, mes nagrinėjame naujienas, pristatytas šį savaitgalį ir Bahreine iš mašinos išspausime daugiau.

Abu lenktynininkai gerai pilotavo, bet sėkmė nusisuko nuo mūsų. Šioje trasoje labai sunku labai arti persekioti varžovą. Paskutinius ratus Sergio važiavo iš paskos C. Sainzui, bet neturėjo galimybės jo aplenkti. Mes tęsime įtemptą darbą, kad kitose lenktynėse pasirodytumėme geriau“.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas