B.Senna ruošiasi lenktyniauti GP2 (20)

B.Senna ruošiasi lenktyniauti GP2
logo 2006 Rugsėjo 29 d. 08:33, BMW
Legendinio Ayrtono Sennos sūnenas Bruno Senna po stipraus pasirodymo šiemet Didžiosios Britanijos „Formulės-3“ varžybose kitąmet ruošiasi lenktyniauti GP2 pirmenybėse.
„Kitąmet noriu lenktyniauti GP2 ir dabar mane kamuoja problema, kurią iš komandų pasirinkti. Tai paaiškės tik po šios serijos žiemos bandymų“, - pareiškė brazilas.
„Išbandysiu ART Jereze, DPR Paul Ricarde bei „iSport International“ techniką. Tai trys geriausios komandoms ir aš kiekviena jų atliksiu vienos dienos bandymus. Po to galėsiu nuspręsti, kuriai iš jų kitąmet norėčiau atstovauti“, - paaiškino jis.
B.Senna paneigė, jog turi realių galimybių kitąmet iškart pereiti į „Formulę-1“ ir lenktyniauti „Toro Rosso“ komandoje, kuriai vadovauja geras jo pažįstamas Gerhardas Bergeris.
„Niekas nenuspręsta ir šiame fronte. Gerhardas Bergeris, kuris šalia manęs buvo visą karjerą, supažindino mane su aplinka, tačiau be gerų tarpusavio santykių nieko daugiau nėra, nesu pasirašęs jokios sutarties“, - teigė brazilas.
„Realiai savo karjerą pradėjau tik prieš metus, todėl „Formulei-1“ man dar trūksta patirties. Be abejo, jei mano artimieji nebūtų blokavę mano karjeros, šį etapą būčiau pasiekęs žymiai anksčiau“, - pridūrė jis.
Likus etapui iki Didžiosios Britanijos „Formulės-3“ čempionato pabaigos 23 metų amžiaus B.Senna žengia trečias, vos septyniais taškais atsilikdamas nuo antrąją vietą užimančio Olivier Jarvis. Įdomu tai, kad brazilas lenktyniauja „Formulės-1“ lenktynininkui Kimi Raikkonenui bei jo vadybininkui Davidui Robertsonui priklausančioje komandoje.

Komentarai (20)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
xherezor
| 09/29 22:41 Atsakyti
Ayrton_4eva > as ir nesakau, kad prilygo. bet toks vaizdas, tarsi tuos titulus jie gavo vien uz pavardes. jei ne ju tevai, juos prisimintumem tiesiog kaip cempionus, nereiketu su niekuo lyginti. Spain > labai retai taip buna. o gal ir niekada. nors ziurint, pagal ka lyginsi - Gilles cempionu netapo. as ir nesakau, kad Bruno pranoks Ayrtona. tiesa sakant, as ir netikiu tuo.
Spain
| 09/29 20:28 Atsakyti
xherezor>> parodyk bent viena kuris pranoko savo pirmtaka :)
Ayrton_4eva
| 09/29 18:10 Atsakyti
xherezor bet hillas neprilygo tevui kaip ir jacques'as savo tevui...
dr._Lauda
| 09/29 14:22 Atsakyti
Bet tikrai panasus i dedziu :) Bridgestone> butent :) traukt "faktus" is oro ir pliurpt nesamones 'a la Protingas' yra lengva :) as pavyzdziui net zinau, kad Suzukoj nugales Honda, nes japonu trasa, o norint islaikyti japonu rinka bla bla jada jada.. :DD
xherezor
| 09/29 14:00 Atsakyti
Spain > cia kaip Ralfas dabar, ane? ir Rosbergas. dar Piquet bus. o Hillas su Villeneuve'u irgi vien del pavardziu cempionais tapo?
Rasinis
| 09/29 13:58 Atsakyti
o kodel salia ne Bergeris, o Frenkas?
Vytia
| 09/29 11:56 Atsakyti
Akys grynai kaip Airtono.O ir siaip bachuriukas panasus i dede.
Perro
| 09/29 11:50 Atsakyti
Siuo atveju pavarde bachurui stipriai padeda.
annizizi
| 09/29 11:04 Atsakyti
jaudrius>> kiek metu nebuvo leista?
Andrejus
| 09/29 10:56 Atsakyti
Manau, kad jis bus f-1 anksciau ar veliau...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas