B. Zehnderis: C. Leclercas - K. Raikkoneno ir M. Schumacherio mišinys

B. Zehnderis: C. Leclercas - K. Raikkoneno ir M. Schumacherio mišinys
logo Birželio 08 d. 21:05, Ferrari

Buvęs „Sauber“ (dabar „Alfa Romeo“) komandos vadybininkas Beatas Zehnderis prisipažino, kad buvęs ekipos pilotas Charlesas Leclercas jam primena du F-1 čempionus - Kimį Raikkoneną ir Michaelį Schumacherį.

Minėtasis C. Leclercas „Formulėje-1“ ir „Sauber“ komandoje debiutavo 2018 metais. Vos po vieno sezono jaunasis sportininkas atsidÅ«rė „Ferrari“ ekipoje, kurioje pranoko F-1 čempioną Sebastianą Vettelį.

Staigus šuolis sportininko karjeroje ir pasiekti aukšti rezultatai visiškai nestebina B. Zehnderio, kuriam teko 2018 metais dirbti kartu su C. Leclercu.

„Tai buvo labai geras sezonas. Buvo labai įdomu vėl dirbti su tokiu jaunu vaikinu. Mums tai pažįstama situacija. Bet po ilgos pertraukos mÅ«sų komandai vėl atstovavo naujokas - išskirtinis lenktynininkas“, - pasakojo B. Zehnderis.

„Iki tol neteko dirbti su sportininku, panašiu į Charlesą. Tad po visų tų sunkių metų, kuriuos išgyveno komanda, buvo labai malonu dirbti su tokiu žmogumi. Jei kalbėtume apie greitį, tai jis man primena Kimį Raikkoneną. O kalbant apie požiÅ«rį į darbą, jis panašus į Michaelį. Duokite jam gerą bolidą ir tikrai taps pasaulio čempionu.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos