Bahreine – tos pačios „Bridgestone“ padangos (27)

Bahreine – tos pačios „Bridgestone“ padangos
logo 2009 Balandžio 22 d. 13:25, Bridgestone Motorsport
„Bridgestone“ kompanija patvirtino, kad Bahreine „Formulės-1“ komandos vėl galės rinktis tarp super minkšto ir vidutinio mišinio „Potenza“ padangų. Tokios pačios bolidų apavo rūšys buvo naudojamos Australijos ir Kinijos „Grand Prix“.
Tai yra pirmas kartas, kai super minkštos sudėties „Bridgestone“ padangos bus naudojamos Bahreine, Sakhiro trasoje, kuri yra itin reikli padangoms, mat čia yra nemažai apkrauti bolidų stabdžiai, o oras dažniausiai būna sausas ir karštas.
„Bahrainas yra techniškai įdomi trasa“, - kalbėjo „Bridgestone“ autosportui skirtų padangų tobulinimo padalinio vadovas Hirohide Hamashima.
„Trasos schema reiškia, kad bus daug stabdymo ir staigaus greitėjimo, išvažiuojant iš lėtų posūkių. Maksimaliai išnaudoti sukibimą posūkiuose yra kertinis gero rato įveikimo laiko akmuo, bet jei automobilis sukuria neidealų sukibimą, gali kilti papildomas karštis, kuris apsunkins reikalus.“
„Čia taip pat yra daug kieto stabdymo zonų, tad bus įdomu pamatyti naudojančių ir nenaudojančių KERS komandų skirtingų stabdymo charakteristikų įtaką ratų įveikimo laikams.“
Kalbėdamas apie pasirinktus padangų mišinius, japonas neslėpė, jog su super minkštomis padangomis reikės elgtis apdairiai.
„Padangų darbo valdymas ir perkaitimo minimizavimas galimai karštose sąlygose yra labai svarbūs momentai“, - akcentavo „Bridgestone“ atstovas.
„Turime vidutines ir super minkštas padangas ir tikimės, kad vidutinės bus labai patvarios. Tuo tarpu super minkštos suteiks daugiau iššūkių dėl savo patvarumo, tačiau duomenys iš ikisezoninių bandymų Bahreine leidžia manyti, kad ir šis padangų mišinys šiame žiede gali būti suvaldytas, jei bus rasti tinkami automobilio važiuoklės nustatymai.“
Priminsime, kad japonų padangų gamintojas sulaukė nemažai kritikos jau po pirmo F-1 etapo Australijoje, kur super minštos sudeties padangos puikiai sukibdavo su trasa nuo pat jų naudojimo pradžios, tačiau visiškai sudildavo jau po kelių ratų.

Komentarai (27)
ZaZiuS
| 2009 Balandžio 22 d. 23:56
Tai kodėl negali atvežti minkštų ir kietų, reikli trasa padangoms, tai manau mažesnė rizika būtų.
Arx
| 2009 Balandžio 22 d. 23:01
nu sorry uz leksikona, nu bet... Trint tokius pasakorius ir viskas... gi neimanoma net perskaityt kas parasyta....
rasita
| 2009 Balandžio 22 d. 22:14
Arx>>Cia gi montuoja,ko nori?:p
Arx
| 2009 Balandžio 22 d. 20:45
Tu gali kaip zmogus rasyt? Ar smegeneles minkstesnes uz super minkstas? Nafig kiekvienas zodis is didziosios raides? idiotas...
Montoya
| 2009 Balandžio 22 d. 20:20
Mr.Zero Ir Koki Gi Idomuma Toks Padangu Skirtumas Sukuria ? Prisiminus Australija, Kai Su Super Minkshtomis Nuvazhiuodavo Apie 10, Po To Vilkdavosi Kaip Stulpai. Ar Idomu Stebeti Tokius Lenkimus Kaip Pvz Kubicos Ir Vettelio, Ten Labiau Ne Lenkimas O Apvazhiavimas, Nes Bolidu Greitis Buvo Labai Skirtingas
dyselis
| 2009 Balandžio 22 d. 18:10
Na sakykit ką norit bet tikrai nemanau kad super minkštos pačios tinkamaiusios čia. visada karštose trasose kaip bahreinas stengdavosi pateikti kietesnes nes jos ilgiau laikosi, o šaltose kaip europos lenktynes duoda minkštas... bet komentarų daug nėr.. nujaučiu kad ponas B nurodė tokias tiekti kad į pit'us dažniau važiuotų ir makalynė būtų. nes jei malaizijoj laikė 10 ratų tai čia tikrai laikys mažiau nes čia trasoj bus daug smėlio ir mano manymų super minkštos greit prisirinks smelio į gumą ir jos taps slidesnės nei velnias....
a9
| 2009 Balandžio 22 d. 17:20
Gera žinia, kad naudos superminkštas padangas. Aš už. Bahreine su jomis manau 10-15 ratų bus galima nuvažiuoti, to pilnai pakanka.
Samogitian
| 2009 Balandžio 22 d. 17:03
Arx>> gal noretum pagal paskutinio sakinio teksta po kablelio pats vaziuoti?, kada lenktynes baigtum su sveikom padangom ? :)
Samogitian
| 2009 Balandžio 22 d. 16:59
didesnis zingsnis tarp padangu daugiau lenkimu, hmm .. gal, kitokios taktikos bus, nes kai kam tik 10 ratu ju uzteks, daugiau sustojimu - tasku ner :) Cia tik mano pasvaiciojimai :)
total
| 2009 Balandžio 22 d. 16:52
tankas>> tu teisus :) Su australija jau 3-ciose lenktynese siulo tas pacias. Priejo iki to kad ne padangas taiko trasai, o bolidus "pritaiko" padangom..
×

F-1.lt pulsas