Bandymai: 2006-04-07, Paul Ricardas

Bandymai: 2006-04-07, Paul Ricardas
logo 2006 Balandžio 08 d. 09:28, Toyota
Penktadienį Paul Ricarde (Prancūzija) vykusiuose bandymuose greičiausias buvo „Toyota“ ekipos pilotas bandytojas Ricardo Zonta.
Brazilas dieną skyrė naujų aerodinamikos komponentų bandymams, o taip pat su kolega Olivier Panis ilgose distancijose bandė naujas „Bridgestone“ padangas, skirtas San Marino GP lenktynėms.
„Renault“ bandymuose atstovavo vienintelis Giancarlo Fisichella. Komanda nespėjo sutaisyti Heikki Kovalaineno bolido, kurį šis sugadino ketvirtadienį per agresyviai važiuodamas kelkraščiais.
„McLaren“ ir toliau naudojo du skirtingus bolidus: naująjį MP4-21 ir senesnį MP4-20. Pirmąjį vairavęs Pedro de la Rosa bandė aerodinamikos komponentus, padangas ir variklio patikimumą. Agregatas atlaikė visos savaitės bandymus ir sugedo tik penktadienio pavakare. Gary Paffettas tuo tarpu bandė Europos GP lenktynėms skirtas padangas.
„BMW Sauber“ bandytojas Robertas Kubica penktadienį skyrė kvalifikacijos imitavimui, o jo kolega Nickas Heidfeldas nukentėjo dėl bolido gedimo ir buvo priverstas darbą nutraukti anksčiau nei buvo planuota.
„Formulės-1“ komandos į bandymų trasas sugrįš kitą antradienį Barselonoje (Ispanija). Ten planuoja susirinkti visos ekipos, išskyrus MF1, kuri savo ruožtu bandymus atliks Silverstoune (Didžioji Britanija).


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0