Bandymai: 2011-02-13, Jerezas

Bandymai: 2011-02-13, Jerezas
logo 2011 Vasario 13 d. 18:20, Williams/LAT
„Williams“ lenktynininkas Rubensas Barrichello pasiekė geriausią rato įveikimo laiką ketvirtąją, paskutinę, šios savaitės „Formulės-1“ bandymų Jereze (Ispanija) dieną.
Brazilas nuvažiavo ne tik dienos, bet ir visos savaitės greičiausią ratą, ligtolinį geriausią rezultatą, penktadienį pasiektą Michaelio Schumacherio iš „Mercedes“, pagerinęs daugiau nei puse sekundės.
R. Barrichello geriausią ratą nuvažiavo dienos pradžioje, pradėdamas aštuonių ratų atkarpą. Staigus tempo kritimas po greitojo rato greičiausiai reiškia, kad brazilas rezultatą pasiekė palyginti minkštomis padangomis.
Antrąją vietą rezultatų lentelėje šį kartą užėmęs Kamui Kobayashi iš „Sauber“ savo greitąjį ratą įveikė važiuodamas trumpą atkarpą ir vėliau visą dieną prie šio laiko nebepriartėjo mažiau nei pusantros sekundės.
„Ferrari“ lyderis Fernando Alonso tenkinosi trečiąja vieta. Ispanas gerą laiką užfiksavo iš ryto, o vėliau visą dėmesį skyrė ilgų atkarpų važiavimams. Panašiai elgėsi ir ketvirtas likęs Sebastienas Buemi iš „Toro Rosso“.
Pirmą kartą prie naujojo „Renault“ bolido vairo sėdo atsarginis šios komandos lenktynininkas Bruno Senna. Brazilui nebuvo suteikta proga pasireikšti siekiant gerų rato įveikimo laikų – jis visą dėmesį skyrė bolido tobulinimo važiavimams. Taip buvo dar kartą patvirtinta, jog šis pilotas nėra laikomas kandidatu pakeisti susižeidusį Robertą Kubicą.
Netikėtai šeštoje vietoje dieną baigė „Lotus“ atstovas Heikki Kovalainenas. Tiesa, suomis tokį rezultatą pasiekė važiuodamas trumpas atkarpas.
Gedimų baubas šiandien grįžo į „Mercedes“ stovyklą. Sustojęs viduryje trasos, daug laiko prarado šiandien komandos bolidą vairavęs Nico Rosbergas – vokietis nuvažiavo tik 45 ratus.
„Red Bull“ ir „McLaren“, tuo tarpu, ir vėl nesivaikė gerų rato įveikimo laikų, o visą dėmesį skyrė ilgų atkarpų važiavimams.
Kita „Formulės-1“ bandymų sesija vasario 18-21 d. vyks kitoje Ispanijos trasoje, Barselonoje.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392