Bandymai: 2011-03-08, Barselona (20)

Bandymai: 2011-03-08, Barselona
logo 2011 Kovo 08 d. 18:31, Getty Images
Šiandien prasidėjusiuose paskutiniuose „Formulės-1“ bandymuose Barselonos (Ispanija) trasoje, greičiausią ratą pavyko nuvažiuoti Markui Webberiui. Australas geriausią rezultatą užfiksavo pirmoje dienos pusėje, kai iki tol buvusi drėgna trasos danga ėmė džiūti.
Iki sesijos pabaigos likus vos kelioms minutėms, geriausią laiką užfiksavo Sergio Perezas. Tačiau vėliau šis rezultatas buvo anuliuotas paaiškėjus, jog sportininkas kirto vieną iš trasos posūkių.
Gana gerai diena praėjo „McLaren“ ekipai. Komandai, priešingai nei anksčiau vykusiuose bandymuose, pavyko išvengti gedimų. Jensonas Buttonas, pirmą dienos pusę sukęs ratus su bolidu, ant kurio buvo pritvirtinti įvairūs matavimo įrenginiai, po pietų padidino tempą ir užfiksavo antrą rezultatą.
Iki pietų pertraukos „Renault“ pilotas Nickas Heidfeldas, važiavo trumpas distancijas ir greičiu nusileido tik „Red Bull“ pilotui. Vokietis, dėl peršalimo pasijautęs prastai, antroje dienos pusėje vietą turėjo užleisti komandos draugui Vitalijui Petrovui.
Ne itin sėkminga diena buvo „Lotus“ ekipai. Komandos bolidą pirmą kartą bandę Davide‘as Valsecchi bei Luizas Razia, savo pasirodymus šiandieną baigė išlėkdami už trasos ribų. Ekipai pakoregavus planus, T128 bolidą turėjęs bandyti Jarno Trulli, po pietų trasoje taip ir nepasirodė.
Prastai pirmoji bandymų diena Barselonoje prasidėjo „Toro Rosso“ ekipai, kai nuvažiavus vos tris ratus, dėl techninio gedimo trasoje buvo priverstas sustoti Sebastienas Buemi. Komandai problemas pašalinus, šveicaras po pietų tęsė darbą.
Rytoj vyksiančiuose bandymuose Barselonos trasoje, prie šiandien dirbusių ekipų prisijungs „Ferrari“, „Mercedes“ bei „Williams“ komandos.

Komentarai (20)
ARTOS
| 03/09 16:36 Atsakyti
Tu teisus Skonest
skonesit
| 03/09 02:12 Atsakyti
mafaz: visos komandos turi tik 4 likusias dienas bandymams. Williams, Mercedes, HRT ir Ferrari tas keturias dienas pasiims nuo rytojaus iki sestadienio, o tos komandos kurios dalyvavo siandien - nebedalyvaus paskutine diena. Isskyrus McLaren, jie nedalyvaus ketvirtadieni.
mafaz
| 03/09 02:04 Atsakyti
blyn nesuprantu kaip tokios komandos kaip mercedes ir ferrari gali praleist belekokia lisna diena skirta bandymam kurie sezono metu bus vapse uzdrausti.
nepaprastai
| 03/09 01:11 Atsakyti
Virgin kosmuse lenktyniauja. Slapta ginkla ruosia.
skonesit
| 03/09 00:27 Atsakyti
Daugiausiai problemu atrodo turi Virgin, tikiuosi Melburne tilps i 107%. nors ir nemegstu bransono, bet gaila komandos ir pilotu :(
ARTOS
| 03/08 22:10 Atsakyti
Dar per anksti tenkintis Webberiui pirma pozicija manau parodys Ferrari savo aisku ir Mercedes mazai kuo nusileis taip kad nera ko is angsto deliot poziciju pagal laika... :)
kryspinas
| 03/08 21:33 Atsakyti
ryt Ferrari su nauja duslerke praleks su geriausiu laiku :)
sparcis
| 03/08 21:22 Atsakyti
Rytoj regis ir Ferrari bus ir Mercedes ir dar kazkas kurie nebuvo taciau nezinau ar visi nebuve siandien. Idomu pastebeti kokia Mercedes forma bus tikiuosi padare pazanga :)
ferrariwinner
| 03/08 20:29 Atsakyti
Ryt FERRARI bus???
apsipootes
| 03/08 19:37 Atsakyti
bet siaip neaisku kaip Sauber bolidas, bet jei siumetinis bus konkurencingas tai Perezas gali inesti intrigos :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas