Bandymai: 2011-03-11, Barselona (43)

Bandymai: 2011-03-11, Barselona
logo 2011 Kovo 11 d. 18:15, Mercedes
Besitęsiančiuose „Formulės-1“ bandymuose Barselonos (Ispanija) trasoje, šiandien geriausią rezultatą užfiksavo „Mercedes“ pilotas Michaelis Schumacheris.
Tiek vokietis, tiek jo komandos draugas Nico Rosbergas Ispanijos lenktynių žiede išmėgino W02 bolidą, turintį patobulintą difuzorių, naują priekinį sparną bei kitokią išmetimo sistemą.
Tiesa, kaip ir daugelis kitų sportininkų, geriausią rezultatą M. Schumacheris užfiksavo važiuojant trumpą distanciją.
Gerą formą ir toliau demonstravo „Ferrari“ ekipa. Iš pastarąsias dvi dienas patobulintą bolidą bandžiusio Fellipe Massos, estafetę šiandien perėmė Fernando Alonso, kurio pasirodymo trasoje susirinko stebėti gana daug žiūrovų.
Kadangi dauguma komandų po pietų visą dėmesį skyrė ilgoms distancijos, didžioji dalis pilotų greičiausius laikus užfiksavo pirmoje dienos pusėje.
Šiandien neblogai sekėsi „Williams“ ekipai. Bolidą bandantis Rubensas Barrichello, kaip ir daugelis kitų pilotų, savo geriausią rezultatą užfiksavo važiuodamas trumpą distanciją. Priešingai nei vakarykštės dienos pirmoje pusėje, „Williams“ šiandien nenaudojo KERS sistemos. Komandos atstovų teigimu, šis mechanizmas į bolidą nebus montuojamas ir paskutinę bandymų dieną – šeštadienį. „Williams“ technikos direktoriaus Samo Michaelo teigimu, komanda dar nėra apsisprendusi ar naudos KERS sistemą pirmose čempionato lenktynėse Australijoje. Antroji dienos pusė ekipai nebuvo itin sėkminga. Prieš bolidą išmėginant Pastorui Maldonado, komanda nusprendė pakeisti variklį. Ilgą laiką praleidęs garaže, venesuelietis vis dėl to sugebėjo įveikti keletą ratų.
Dar viena nesėkminga bandymų diena „McLaren“ ekipai. Iki pietų Jensonas Buttonas trasoje suko ratus su bolidu, ant kurio vėl buvo sumontuoti matavimo įrenginiai. Po pietų pertraukos „McLaren“ ekipa nusprendė brito automobilyje pakeisti variklį. J. Buttonas antroje dienos pusėje, sesijai artėjant prie pabaigos, išvažiavo į trasą, tačiau įveikė nedaug ratų.
Daug geriau šiandien sekėsi „Lotus“ ekipai. Kaip teigia komandos atstovai, daugiausiai dėmesio buvo skiriama ilgoms distancijos bei kietos sudėties „Pirelli“ padangoms. Dienos pabaigoje „Lotus“ vadovai pranešė, jog ekipos pilotais bandytojais šiemet bus T128 jau išmėginę Ricardo Teixeira, Davide‘as Valsecchi bei Luizas Razia.
Barselonos trasoje po pietų savo naująjį bolidą pristatė „Hispania“ ekipa. Tiesa, komanda automobilio šiandien taip ir neišbandė, keletas F111 svarbių detalių liko Ispanijos muitinėje. Naująjį bolidą pirmas šeštadienį turėtų išbandyti neseniai su ekipa sutartį pasirašęs Vitantonio Liuzzi.
Paskutinę bandymų dieną Barselonos trasoje rytoj dirbs „Hispania“, „Mercedes“, „McLaren“, „Ferrari“ bei „Williams“ komandos. Priešingai nei šiandien, šeštadienį sinoptikai Ispanijoje pranašauja lietų.

Komentarai (43)
tomas29
| 03/12 22:22 Atsakyti
Vodka> tu čia gal apie praeitą sezoną kalbi? Nes jei apie priesezoninius bandymus tai gerai pamenu kaip NR peike siumetini bolida, tik čia nebuvo to straipsnio. Na bet neesme tos kalbos. Reikia žiūrėti kas jungia, o ne kas skiria.
VodafoneMC
| 03/12 19:24 Atsakyti
sparcis> Rosbergas darė? Tu gal pasiskaityk visas naujienas. Mercai ir Schumis tik ir bumbėjo dėl prasto bolido, o Rosbergas visada pozityviai atsiliepdavo apie jį. Mąstyk, ką rašai
Jorax
| 03/12 19:00 Atsakyti
Tau ka nors pasakyt, kaip i siena, vel aiskini jog geriau uz kitus viska zinai. Na nebent su Berniu sedejai ir jis tau paaskino MS prastumimo schema..
tomas29
| 03/12 18:18 Atsakyti
Bent jau man tai yra giliai giliai dzin ką tas mūsų klounas nori pasakyti ar issivaizdinti čia. Tegul demonstruoja savo nepilnavertiskumo kompleksą. Mum nuo to tik smagiau :)
DraculaLTU
| 03/12 18:15 Atsakyti
Nesuprask tiesmukai Pagalini. Ne Kupiskyje cia esme, kuria bando pasakyti 1_P. Ir gali nedekoti uz bandyma padeti :D
Paganinis
| 03/12 17:02 Atsakyti
Atleiskite ponui 1_D - jis nesupranta, kad ir Kupiškyje ir net mažiausiuose kaimeliuose, pasitaiko gyvena labai protingų mužikų (norėjau rašyti žmonių, bet ranka nekilo :) ). Bet matyt jis grynakraujis Vilnietis, sostinės viešpats, ir gal net buvo į Londoną 2 kart nuvažiavęs - tai dievinkite jį visi kas ne iš Vilniaus ir nebuvo Londone :D
1_Protingas
| 03/12 16:30 Atsakyti
Džraiks > Bernis truputį protingesnis nei tu ir reikalus kitaip skaičiuoja. Su tokiu mąstymu Bernio lygio net Kupiškio mąstu nepasieksi. Bet nieko - patirtis ateina beaugant..
ojojoj
| 03/12 16:25 Atsakyti
nu va hamis pradejo vel stampuot greitus ratus:)
Jorax
| 03/12 16:13 Atsakyti
Nu jo, buvo taip, atsisedo toks MS atsitiktinai i Jordan bolida, atvaziavo 7as, ir Bernie nusprende, jog is jo darys zvaigzde, vat butent is jo, o ne is kito piloto. Leido nelegalius patobulinimus bennetton komandai, po to ferrari..i formule priimdavo tik prastus lenktynininkus jog jam butu kuo lengviau iskovoti titulus..ir t.t, ir panasiai. Nezinau, man skamba idiotiskai, bet ziuriu kai kuriems sio puslapio veikejams tai skamba kaip gryna tiesa.
Vytcioks
| 03/12 15:59 Atsakyti
sparcis > kad ir prie tuos 10-15 metu sumis kiek pamenu eme titulus ne talentu,o nelegaliu bolidu ir lenktyniaudamas pries hilla, kuris kaip zinom nebuvo neeilinis lenktyninkas. O istoja ferrari visi kaip ir zino, tik shumio fanai ja interpretuoja kitaip.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas