Bernie: Korėjos GP ateitis – miglota (8)

Bernie: Korėjos GP ateitis – miglota
logo 2011 Spalio 28 d. 08:21, Red Bull/Getty Images
„Formulės-1“ komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone'as pripažino, kad Korėjos GP lenktynių ateitis yra miglota.
Varžybų organizatoriai po prieš dvi savaites vykusių varžybų neslėpė, kad juos slegia už teisę rengti etapą mokamo mokesčio dydis. Kartu jie išreiškė viltį, kad sporto atstovai sutiks iš naujo sėsti prie derybų stalo.
„Gyvenime negali sau leisti daugelio dalykų – ir jų neturi“, - paklaustas apie tokią galimybę, Indijoje pareiškė B. Ecclestone'as.
„Visų pirma, mes ir taip ilgai užtrukome derėdamiesi su jais pirmą kartą“, - pabrėžė sporto komercijos teisių valdytojas.
„Tai keista. Iš tiesų, jie tiesiog nepasistengė dėl lenktynių. Tai nuvylė, nes vien gauti teisę rengti etapą reikėjo įdėti daug pastangų“, - teigė jis.
Pabaigai, B. Ecclestone'as pridūrė, kad Korėjos GP organizatoriams nusprendus, kad mokamo mokesčio dydis yra nepriimtinas, „Formulė-1“ šioje šalyje nebesilankys.


Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Mclarennew
| 10/28 20:17 Atsakyti
I
D
I
O
T
A
S

BE
ER
NIE

NU JIS TIKRAI JAU ANAPUS GYVENA SENELIS....
SliMMaz
| 10/28 15:42 Atsakyti
Net pats Monakas sake, kad i nuostolius, ka jau kalbet apie Melburna, Spa, Niurburgring, sao paulo... Sedi Bernie ant parako statines ir mandravojasi, o kai ji sprogs, ir ziurovus europoje pritaukiancios trasos, spjaus ant Bernio ir pasitrauks, spekit ka Bernis kaltins? Mano manymu "entertaiment'o trukuma, bet tik ne save :)
tomas29
| 10/28 15:19 Atsakyti
Kad bernio akys miglotos, tai tikrai, o del korejos neaisku, sklando gandai, kad visgi, gal ir neaisku liks turbut, bet visgi GAL...
a9
| 10/28 11:05 Atsakyti
Koerėjiečiai žinojo kokie bus mokesčiai, sutiko su jais pasirašydami sutartį. O dabar mato, kad patys neapskaičiavo savo galimybių. Tai kas dėl to kaltas, Ecclestone'as ar korėjiečiai? Aišku galėtų Ecclestone'as eiti į kompromisus, daryti nuolaidas, bet versle einama į kompromisus tada, kai tai naudinga abiem pusėm. Šiuo atveju Ecclestone'as nieko nelaimėtų, tik pralaimėtų. O ar F-1 sirgaliai laimės, ar pralaimės, jei vietoje Korėjos GP atsiras naujas GP, nežinia.
Qwx
| 10/28 10:50 Atsakyti
Po teisybei, kol bus tiek daug be proto norinčių rengti etapus, tol ir galės Bernie visus melžti. Rinkos ekonomika, ne sportas...
ZaZiuS
| 10/28 10:34 Atsakyti
Bernas sėdi dabar ant aukso puodo, kiekvienais metais atsiranda vis po kokią naują trasą, konkurencija didėja - gali didinti kainas ir vargo nematyti :D
žiūrovas f-1
| 10/28 09:21 Atsakyti
Turbut Bernis per daug praso uz F-1 rengima.
Wasia
| 10/28 09:21 Atsakyti
Vargšas Bernius - gyvena sunkiai, galo su galu nesuduria, tai ir neturi kitos išeities, kaip tik melžti bapkes iš supančio pasaulio... Būtų gaila, jeigu vien dėl pinigų dingtų šis etapas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas